Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le? Bővebben...

Hogyan fogyhatnék le? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
170-175 körül vagyok nagyábol 60 kiló nem mondanám magam kövérnek van egy kis hasam a combom is vastagabb a kelleténél és leszeretnék fogyni mert így nem érzem jól magam.Arra lennék kíváncsi hogy mit kéne változtassak az étrendeme(reggelizni nem szoktam mert későn kelek és egyböl ebédelek, szoktam nasssolni és vacsora után általában nem eszek semmit) mozogni sok lehetőségem nincs kocogást tudnám bevállalni ha nagyon muszály

2014. júl. 15. 00:47
 1/3 anonim válasza:
Először is elszántnak kell lenned... ha elmismásolva indulsz neki,akkor nem lesz belőle túl nagy-vagy semmilyen siker. Reggel ha csak lustaság az oka,akkor kelj fel kb. 8-9 fele és reggelizz könnyűket (kefír, kifli, kevés frlvágott, kb. 1 szelet), utána pedig felejtsd el a nassolást... 1 héten 1x max 1 kiscsoki,több nem. Ebédelj 2 fele, vacsora kb 6. Ne egyél sokat vacsira. Utána semmiképp ne egyél. Kerüld a szénhidrátot,semmi cukros üdítő,víz helyette .... fehér helyett rozskenyér, stb.. ragozhatnam
2014. júl. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
(1.valaszolo) : Futás az tokeletes,kezs fokozatosan először 2 km, aztan 2.5, 3...
2014. júl. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zsírégetés szempontjából a futásnál jobb az aerob vagy az intervallum edzés (HIIT). Ha nem vagy túl edzett, akkor az előbbit, a tempós gyaloglást tudom javasolni. Heti 3-4x1 óra segít ledolgozni a zsírt, de mellette kulcsfontosságú az étkezés. A hangsúly ne azon legyen, hogy keveset egyél, hanem azon, hogy minőségi, "tiszta" kaját egyél. Ez alatt azt értem, hogy egyél sok zöldséget, lehet az párolt vagy friss kevert saláta. Hüvelyeseket, krumplit kerüld. Ne egyél sok gyümölcsöt és tejterméket. Azok közül inkább a sovány sajtokat, túrót érdemes enni. Túrót például lehet akár késő este is enni. A sok zöldség mellett legyen magas a fehérjebeviteled, hogy a fogyás során az aminosavakat ne az izomból nyerje a szervezet. Ez segít megőrizni az izmaidat, hogy jó, feszes alakod lehessen a végén. Egyél naponta 4-5-ször, minden étkezésedben legyen fehérje (hús, tojás, túró). A szénhidrátbeviteled lassabban felszívódó szénhidrátokból álljon, pl. barnarizs, zab. Ha nem tudsz lemondani a kenyérről, akkor valódi teljes kiőrlésűt egyél. Jobban telít, és lassan szívódik fel. Naponta igyál meg legalább 2,5-3 liter vizet. A szénhidrát mennyiséged naponta 120 g környékén lehet, ha nem fogysz, akkor lehet elkezdeni csökkenteni, kitapasztalni mi a jó neked, hogy meglegyen a heti 0,5-1 kg fogyás. A szénhidrátot fogyaszd el kora délutánig, utána már inkább a hús és a zöldség menjen csak, este pedig lehet enni túrót. Meg lehet ízesíteni, csak cukrot ne használj. Én pl. szoktam hozzá keverni egy kis natúrjoghurtot, fahéjat és steviát, elég finom tud lenni.
2014. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!