Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kiló mínusz rövid idő alatt?

5 kiló mínusz rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
162 cm és 52 kg vagyok. Nincsenek anorexiás hajlamaim, de szeretnék fogyni 5, de legalább 3-4 kg-ot, hogy egyrészt az arccsontom olyan szép legyen, mint régen, másrészt fenékre, hasra és combra hízok. Egyik barátnőm azt mondta, ha gyorsan akar lefogyni, délután 3 óra után már nem eszik semmit. Vagy végezzek tisztítókúrát? Még soha nem csináltam, és kissé idegenkedek tőle. Milyen tornagyakorlatokat ajánlanátok? Azt szívesen végeznék, jelenleg is végzek hasprés gyakorlatokat illetve guggolást. Táplálkozást tekintve milyen ételeket kerüljek? Mellette megjegyezném, hogy nagyon zsíros a bőröm.
2014. júl. 15. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A sárga kapszula
2014. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kraller Erik ***** válasza:
100%
Hát ez a 3után nem eszek semmit az annyiban gond hogy a tested előbb kezdi el enni azokat az izmokat amiket a tornával erősítesz minthogy a zsírt kezdené el enni :/ de addig jó hogy 3ig ehetsz max szénhidrátot a nehezen emészthetőbb fajtát(barna pékáruk,zabpehely) és reggel 11től egyél csak szénhidrátot (remélem mondanom se kell h erre a kis időre míg leadod nasik, üdítők ,édességek szóba se jöhetnek és miután leadtad is mérsékelten) ja és mivel fogyni akarsz a tornagyakorlatoktól szép lesz az alakod de zsírt nemnagyon égetsz el vele neked valami ugrálós dolog kéne pl. ugyrálókötél ,futás :D ez elég lesz heti 3x fél óra és próbálj minél több fehérjedús kaját enni(tojás csirkemell.....stb)én a gyümölcstől is tartózkodom diéta idején mert a bennük lévő fruktóz gyorsabban alakul zsírrá így csak akadályoz próbálj inkább zöldségeket enni ......remélem tudtam segíteni :D
2014. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez igazán hasznos volt. :) Ment a zöld kéz.
2014. júl. 16. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez az oldal nagyon sokat segített a fogyásban.Olvasgasd az információ menüben a dolgokat,kérj segítséget a fórumban ha szükséges,mindig készséggel válaszolnak.Regisztrálj,rögzítsd az étrendedet.És ezt a gyors fogyást meg a 3 után nem evést felejtsd el,mert nagyon ártalmas,és hamar visszajön amit leadtál.Adj magadnak 2-3 hónapot a fogyásra,vagy akár többet is ha szükséges...ja,és 48-49 alá ne menj szerintem,már így is teljesen jó a súlyod.

2014. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!