Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 éjszaka zabálás. Meg fog...

1 éjszaka zabálás. Meg fog látszani? Majdnem kockás a hasam.18/L

Figyelt kérdés

1 hét alatt fogytam 3 kilót, nagyrészt zsírból, ugyanis soundon voltam, fehérjeporon (és vodkán) éltem (tényleg ez volt a legolcsóbb:D) és minden éjszaka legalább 6 órát végigugráltam, + 8 km séta a szállástól és vissza.

Már majdnem látszottak a kockáim és nagyon örültem neki, de ma házi csigasütés volt itthon, meg palacsinta. szóval a napi kajám:

250g túró, 2,5 evőkanál házi lekvárral

3 kakaós csiga

1 db palacsinta

(és most jön a legszörnyűbb..)

4 db kókuszos csiga és egy mandulás brownie, egy fél zacskó csipsszel megspékelve.


Undorítóan érzem magam, a pulzusom is sokkal gyorsabb mint eddig, teljesen elrontottam ezt a 3 kilót? (olyan a szervezetem hogy nevetségesen gyorsan tudok fogyni is, de hízni is.) :(


2014. júl. 17. 00:30
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és még 50gramm trappista sajt, ez kimaradt
2014. júl. 17. 00:32
 2/4 anonim ***** válasza:
no para, holnap nyomatod a fehérjét visszaveszed a szénhidrátot és sok mozgás és ezzel elvan intézve. Semmi gond :)
2014. júl. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben bevittél 9000 kalória többletet, akkor lesz rajtad 1kg zsír.


Szerinted mégis mennyi kalóriát vihettél be, pusztán érdeklődésképpen?...

2014. júl. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy ejszaka zabalas nem oszt nem szoroz.
2014. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!