Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le az evésről?...

Hogy szokjak le az evésről? Elegem van belőle, vékony akarok lenni. Mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Evésről ne szokj le, mert belehalsz. Egyél lassabban, rágd meg jól az ételt, válogasd meg a kajáidat: kevesebb cukor és zsírtartalom, kerüld az ízfokozókat, főleg a nátrium glutamátot, egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, igyál sok vizet! A tea is jó, nekem elveszi néha az étvágyamat, de abba is max édesítőt rakok.
2014. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze a tea szálas, nem filteres.
2014. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress olyan kajákat, amiknek alacsony a glikémiás indexe. Használd a google-t!
2014. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szokjál le ezekről: kenyér,tészta,péksüti,édesség,üdítők,rizs,krumpli,tej.


egyél tojást,zöldséget ,gyümölcsöt,húst,halat. Mellé napi 3-4 liter vizet. Garantáltan lefogysz. Nem tudsz túl sokat enni belőle! ( a banán,szőlő,egyéb magas cukortartalmú gyümölcsöket nem árt mértékkel) . Az inzulinszinted egyenletes lesz,nincsenek falásrohamok,hűtőnyitogatás,farkaséhség.


Bármiylen hihetetlen,de ezekből a fehérlisztes,keményítős cuccokból bármennyit eszel 2 óra múlva már csipegetnél .

Én amióta a fent említett táplálkozást folytatom 3 hete egyszer sem kívántam "unalomból" enni,vagy nem tört rám olyan érzés,hogy meg kell ennem egy tábla csokit ..

Számomra is hihetetlen ,mert elég bélpoklos vagyok, ex-evészavaros,szóval volt a fejemben és az étkezési szokásaimmal kapcsolatban baj bőven!! Én 3 hét alatt 2 kilót fogytam éhezés nélkül ,napi 1 óra sporttal heti 5-6szor .

Próbáld ki,nincs szenvedés !!

2014. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az előző válaszolót, végre én is ilyen étrenden vagyok, és jómagam is előtte cukorfüggő voltam, nem bírtam megállni csipegetés nélkül, a legtöbb fogyási kísérletem ezzel fulladt kudarcba, és sose gondoltam volna, hogy valaha nem jönnek majd ezek a kényszerek. De amióta így eszem valóban nem hiányzik a csoki, a rágcsák és egyéb unaloműző dolgok. Komolyan engem döbbentett meg a legjobban, de nagyon örülök neki, úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom. :)
2014. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igyál sok vizet! Ne cukros üdítőket, kávét vagy hasonlót. Étkezés előtt is ihatsz, így nem fogsz tudni nagyon sokat enni.

Étkezésnél pedig: ne egyél zsíros húsokat, inkább zöldségekkel táplálkozz!

2014. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!