Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan amiből sokat ehetek...

Van olyan amiből sokat ehetek mégsem hízok?

Figyelt kérdés

Egy régebbi kérdésben már kifejtettem a problémámat: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__55..

Már 81 kg vagyok. Nem vagyok éhes, csak szeretem azt az érzést, amikor majdnem kidurranok, annyit ettem. Ezt az érzést a nap minden második órájában elérem kb. Mik azok a kaják, amiből ehetek naponta 7-8x kb 2 tányérral?



2014. ápr. 28. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
vatta
2014. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tartom jónak az irányt, amit követsz, de ha mennyiség kell kevés kalóriában, akkor igazán egyértelmű, hogy saláta, könnyű levesek (pl. vegyes zöldségleves, az a megfelelő zöldségekből szerintem szuper, bár én zöldségimádó vagyok) jöhetnek szóba... Természetesen más is, meg kell adnod a testednek a szükséges tápanyagokat, de a fentiek megtöltik a gyomrod és teljesen rendben van, ha sokat eszel belőlük (ez utóbbi azért attól függ, mit teszel a levesbe, a zöldséggel akkora baj szerintem nincs, max. az egekben lesz a szénhidrátbeviteled, de ha folyton teleeszed magad, az már csak ilyen).

Nekem a kellemes, de igencsak alapos jóllakottsághoz sok zsír kell, viszont én direkt örülök, ha jó sok óráig elvagyok és nem kell folyton ennem, s a jóllakottságérzés órákig nem csillapul :)

2014. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

alma

narancs

könnyű levesek

párolt zöldségköret

natúr sült/grillezett csirkemell

saláták

zöldségek nyersen...


De semmit sem lehet mértéktelenül, még ezeket sem! Már csak azért sem, mert az beteges dolog.

2014. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Saláta (zöldségek)


Húsok (fehérje, zsír)


Leginkább együtt a három. Zöldségekkel sok anyagot viszel be, fehérje és zsírok pedig hosszú jóllakottság érzést adnak, persze táplálnak is, erőt adnak.

2014. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne ellátogatnod egy pszichológushoz. Viccen kívül... ! Ami kialakult nálad annak valami lelki oka van, amit kezelni kellene. Most tekintsünk el attól, hogy egészségtelen, amit csinálsz, sok ember étkezik egészségtelenül, szerintem te is tudod (remélem), hogy az étkezési szokásaid teljesen rosszak...De ez, amit te csinálsz beteges. Én nem is értem, hogy miért azt kérdezed, mit ehetnél hízás nélkül és miért nem azt, hogy hogyan szokj le erről.
2014. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!