Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok és 74 kg....

17 éves lány vagyok és 74 kg. Ideális testsúlyom 63 kg. Tanulás miatt nincs időm konditermekbe és ilyen helyekre járni. Milyen mozgásból mennyit végezzek itthon és miket egyek? Suliba milyen szendvicset vigyek?

Figyelt kérdés

Ne írjanak olyanok, akik azt mondják, hogy még gyerek vagyok, növök meg hasonlók. Nem akarok 40 meg 50 kg lenni. A combom és a hasam a legproblémásabb. Nem egy hónap alatt akarom leadni ezt a +10 kilót, hanem fokozatosan. Inkább tartson tovább és maradjon meg az eredmény, mintsem hogy hamar-gyorsan, aztán a duplája jöjjön vissza. BMI-m 27, ami már túlsúlyt jelent.


Mindenféle ötlet és tanács érdekel! Előre is köszönöm :)


2010. márc. 22. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy minél több zöldséget is gyümölcsöt egyél. 3-4 óránként egyél valamit. Tervezd meg, mit mikor eszel. pl 2kor ebéd (ha csak akkor érsz haza suliból) 5kor vacsi és esetleg 7kor egy alma, ha nagyon éhes vagy.


Kezdj el futni, heti 3x. Keress egy edzéstervet neten. Ugrálókötelezz 50et ha eszedbejutt vagy felülésezz néhányat.

2010. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam az is óriási baj, hogy általában ötkor érek haza suliból... :S
2010. márc. 22. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

úh, hát az tényleg elég rossz. Akkor vigyél magaddal gyümlcsöt is, ne csak szendvicset a suliba. És ha hazaérsz főtt ételt egyél. egy nap legalább egyszer fontos azt enni!


a szendvicsekbe pedig ne csak felvágottat tegyél, hanem valami zöldséget is (ubit, paprikát)

2010. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gimiben én is 5 reértem haza.

Mégis el tudtam menni kondizni, mert KOMOLYAN gondoltam.

Ha fontos a dolog akkor találsz rá időt, legfeljebb lemondasz napi 1-2 óra internetről/tv-ről.

2010. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az lehet, csak előbb nekem haza kell buszoznom (mert annyi cuccom van, hogy nemtudnám magammal cipelni még azt is...), félhatkor vissza, félhétkor megint a városban vagyok, hétre odaérek kondiba, nyolckor befejezem, fél kilencessel hazajövök, féltízkor itthonvagyok és ott tartok, hogy az ég világon nem csináltam semmit (nem ettem, nem írtam házit, nem tanultam, miegyéb...) Így se nézem annyi tv-t és nem netezek több órákat sem.. Komolyan gondolom, de ilyen órarenddel és időbeosztással ha kétfelé szakadnék sem tudnék eljárni kondizni
2010. ápr. 3. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!