Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lány vagyok.171...

Egy 14 éves lány vagyok.171 cm és 63-64 kb. Van felesleg a hasamon és azt szeretném ledolgozni. Járok futni, úszni, felüléseket csinálok meg lábemelések (az utóbbi 2-t csak pár napja) de semmi változást nem látok. Mi a tanácsotok?

Figyelt kérdés
Egyébként a 2 hónap alatt kb 25-ször voltam futni vegyes távokat. Mostanában 5 km-t futok, korábban volt 7 km meg 4 is. A felülés-lábemeléseket pedig minden nap 10-zel többet (most 80-nál tartok és 30-cal kezdtem). És kézilabdázom is.

2014. júl. 20. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

kép?


kizárt, hogy ilyen sporttevékenység mellett ilyen adatokkal felesleged legyen

2014. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem izmos lehetsz inkább ennyi tornától, amúgy se vagy elhízva így számok alapján.

5km-et futsz, az nagyon jó, hol futsz?

Hogyan kajálsz?

2014. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem voltam pontos mert pl úszni csak hetente 2-szer járok 1 órára.. ezt le kellett volna írnom. Az evésről meg, nem eszek teljes kiörlésű kajákat meg stb. Általában egy kisebb szendvics reggelire (vaj, felvágott sajt meg zöldségek, ja és ez kb 1 szelet kenyér vagy egy kifli) aztán ebédre mindig amit anyu csinál de ne ilyen pizzára meg hambira gondoljatok hanem rendes főtt kajákra, aztán megyek futni és általában nem eszek utána max. egy kis dinnyét. De azért a főétkezések között is van dinnye vagy vmilyen gyümölcs de próbálom nem túlzásb vinni. És megiszok napi 2 liter vizet.
2014. júl. 20. 22:05
 4/4 A kérdező kommentje:
még a második válaszolónak hogy az utcákon futok:)
2014. júl. 20. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!