Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aerobic heti hányszor? Van...

Aerobic heti hányszor? Van rajtam 3-4 kiló felesleg.15 /lány

Figyelt kérdés
6után nem eszem és odafigyelek arra hogy mennyit és mit.Mennyi időn belül fog látszani az hogy formásodok?

2013. nov. 2. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

6után nem eszel... Idióta, ezt verik a fiatalokba, hogy koplaljanak. Szerinted mennyire tesz jót a szervezetnek,hogy 12-15órán át nem kap tápanyagot? 3óránként enni kéne csak az nem mindegy, hogy miből mennyit és mikor.

Amúgy heti 4x kéne kb.

2013. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

most valószínű hogy ő ezt ismeri, erről hallott, szóval szerintem ezért nem kell leszólni

szerintem meg nem szükséges ilyen későn enni, minek? most azér egyen, mert az alvásidő túl hosszú és 3 óránként enni kéne

és miért kell hogy állandóan legyen a gyomrodban valami? még meg sem emésztetted az előzőt és már rápakolsz?

a félreértés elkerülése érdekében szegezzük le, hogy én nem koplalok és nem is koplaltam

nyugodtan menj aerobicra vagy táncra, akármire

2013. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Azt mondják, hogy napi félóra elég. Heti háromszor ha egy órát mozogsz, az elég.

Konditeremben heti egyszer gyúrsz (rendesen ám) egy izomcsoportra, mert a pihenőidő is fontos.


Úgyhogy, innen nézve, ha csinálsz mást is, heti egy elég. Ha otthon tornászol kazettára, cd-ra, akkor három.


15 évesen nem diétázunk. Ha este nem eszed magad tele, az nagyon jó.

2013. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!