Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hpgyan fogyhatok le?

Hpgyan fogyhatok le?

Figyelt kérdés
A kornyezetemben mindenki azt mondja, hogy dagadt vagyok. Es mar tenyleg elegem van. Soval, szeretnek lefogyni. Irnatok nekem olyanokat, mint pl abs on fire, meg olyanokat, amik segitsegevel lefogyhatok jo alakom lesz.. Mint az abs on fire, felulesek, meg, hogy mennyit csinaljak.. Szeretnek eros lenni, hosszu vekony labakat, jo alakot, es lapos hasat. Elore is koszonom!

2014. júl. 21. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:

az étkezésre is figyelj oda... kaloriabazis.hu jah,és minden sport formál,olyat csinálj ami tetszik,és jól esik :D

És persze még annyit tennék hozzá,hogy ne más miatt akarj lefogyni,hanem önmagad miatt...

2014. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ahogy az előttem szóló írta, figyelj oda az étkezésedre, mellőzz minden cukros, és finomított élelmiszert az étrendedből. Ami a legfontosabb: ne koplalj, mert az csak felborítja az anyagcserédet. Naponta 4-5ször étkezz, de keveset, és természetesen minőségit (rozskenyér, nyers zöldség, főzelék, stb.) Ha valóban van egy kis súlyfelesleged, akkor kezdésnek valami aerob mozgást javasolnék, melynek révén jobban ég a zsír. Ilyen a futás, kerékpározás pl.
2014. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi! :) varom meg a valaszokat
2014. júl. 21. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!