Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így? 17/L

Mennyit fogyhatok így? 17/L

Figyelt kérdés

Napi 3/4 órát szoba biciklizek, és Norbi tornázok, emellett nem eszem többet napi 700 kcal-nál és kb 3 liter folyadékot iszok meg.

Jelenleg a

combom: 48 cm

derekam 63 cm

csípő: 80 cm


Előre is köszi a választ :)


2014. júl. 17. 11:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Az még hozzáteszem,hogy kb 3-4 kg felesleg van rajtam ezt szeretném leadni ( 165 cm és 53 kg)

[link]

2014. júl. 17. 11:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ezzel fogyhatsz már önmagában a szobabiciklizés is jó de azzal izomból is fogyhatsz. Kajádra úgy figyelj oda hogy inkább a fehérje legyen több, de napi 1000 Kcal is mehet egész nyugodtan, ezt nem kell kicentizni. Viszont a norbi torna is jó de én inkább valami izomerősítő edzést javaslok. Azzal lehet hogy kilókban nem lesz látványos a fogyás mert izomra hízni fogsz viszont centikben igen.

Szerintem 1 hónap múlva 2-3 centivel fog majd lejjebb menni, de ha van kedved próbáld ki a fegyencedzést az remek izomerősítő gyakorlat és jó bemelegítés biciklizés előtt, émn haosnlóan csinálom és nagyon bevállt.

2014. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vigyél be sok fehérjét pl. csirke,pulykahússal mert így az izom is keményen fog leépülni mivel ahhoz a szervezet könnyeben hozzáfér mint a zsírhoz és az izom úgymond "finomabb" táplálék forrás is ezáltal előbb épül le az izom mint a zsír!Főleg ha meg 700 kalóriát viszel be naponta szervezetnek keményen kell valamiből pótolni a szükséges energiát amit te nem viszel be

Ha meg beviszel sok fehérjét akkor arra kényszeríted a szervezete hogy a zsírból égessen!


Nem tudom mért terjedt el ez a napi kis óvodásnak elég kalória bevitel de ez a legótvarabb fogyási módszer a még a szervezetnek se tesz jót...

2014. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
700kalória koplalás, a kalkulátort meg felejtsd el, ez sem veszi figyelembe az izomzatot! Nekem állítólag 11kg súlyfeleslegem van, pedig a hasamon már látszik kissé a felső két kocka. (168cm és 46kg lenne szerinte az ideális...)
2014. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!