Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezd egy kicsit (igazából...

Kezd egy kicsit (igazából nagyon) elegem lenni a környezetemből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom, már fogytam 10kg-ot, de még van hátra bőven. 170cm 75kg, de jönnek a rossz indulatú megjegyzések.

Felhív a barátnőm, menjek el vele vásárolni, mondtam neki, hogy rendben, csak este 7-re hazaszeretnék érni, mert megyek futni. Mondta, hogy rendben, ott evett ő fagyit, én nem, már itt is baja volt.Szüleim is mindig megszólnak, hogy azért nem ment le annyi, meg hogy nagy a csípőm, csúnya a bőröm, aránytalan vagyok stb stb.

Már megint mit eszel?-kezd elegünk lenni, hogy külön főzöl (pl csináltam salátát főtt tojással)

Sokat eszel-mert zöldségekkel szeretnék jól lakni, és hát igen, egy salátába kell 2-3 paradicsom, hogy jól lakjak, de már így is felébredtem hajnali 3kor hogy nagyon éhes vagyok, mert nem lehetett többet enni, mert kell abba, ebbe.

Szóval sok a rosszindulatú megjegyzés már, ha meg visszaszólok, egyből mindenki támad, hogy a fogyókúra elvette az eszed, vagy csak ha húzzák a szájukat mondom most mi van, és akkor ilyen lekezelően semmi, mi lenne, neked mi a bajod stb. Tiszta idegbeteg vagy, hogy nem eszel kenyeret, csokit stb.

Mit tegyek? már tegnap is sírtam, hogy ennyire nem támogatnak, csak piszkálnak, mert fogyok, beteg 1-2 dicséret nagyon is jól esne.


2014. júl. 22. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szar dolog az, ha az embernek a saját családtagjai ilyen alja emberek. Az ilyen rosszindulatú megjegyzések gyakran az irigység jelei. Hogy tudatosan, vagy tudat alatt ekkora férgek ezek az emberek, azt nem tudom megmondani. Tojd le őket, és élj továbbra is egészségesen.

Úgy látszik én szerencsés vagyok, engem az összes családtagom, munkatársam támogat. Kicsit tartottam tőle, hogy szekálni fognak, amiért a bulikban is csak ásványvizet iszok, ami így is van, csak nem rosszindulatúan, hanem viccesen piszkálnak, amin én is tudok nevetni.

Lehet, hogy azért vagyok könnyebb helyzetben, mert férfi vagyok. Sajnos a nők egymással szemben aljas, sunyi, kétszínű férgek. Tisztelet a kivételnek, de sajnos sok helyen ezt látom. Családon belül azért fura, de úgy látszik ott is előfordul.

2014. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irigyek, ennyire egyszerű, mivel ők gyengék így borzasztóan zavarja őket, hogy valaki le tud fogyni. Ne hagyd magad kizökkenteni, jó úton haladsz, mutasd meg nekik!
2014. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!