Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap egész nap nem ettem...

Tegnap egész nap nem ettem csak anyukám "gyömöszölt" le a torkomon 4 falatot. De már konkrétan hányingerem van az ételtől, amikor tegnap ezt a 4 falatot "ettem" akkor is sírtam közben. Ez miért van?!

Figyelt kérdés
Tegnap este anya a lelkemre kötötte, hogy ma KÖTELEZŐ ennem mert ma nem lesz itthon (dolgozni ment, és apa is) de nem tudok egyszerűen enni..bele nézek a tükörbe és kb. egy 120 kg.os lány néz vissza rám aki alapjáraton 163 cm és 46,8 kg. De elegem van már ebből..már korházba is szerettek volna vinni a szüleim..miért van ez?! És miért van hányingerem a kajátol és miért sírok ha ennem KELL?! 13/L

#Sírok az ételtől
2014. júl. 22. 12:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
De mi nem értjük meg mert nem normális. És te se ezen lovagolj hanem próbálj meg enni valamit. Nem pörköltet kell enni tésztával, hanem pl egy alma, pár szem keksz, egy pohár tej, saláták! Gondolkozz egy kicsit légyszíves vannak 0 kalóriás ételek amiket pl a modellek is megesznek, és néha egy-egy szelet kenyér v sütit még ők is megengednek maguknak! A tested a mozgástól és a sporttól lesz szép nem a koplalástól, ez anorexia! Nem mellesleg korodból adódóan is gyerekes hisz ha szép akarnál lenni nem ilyen butaságokat csinálnál ! De hajrá, ahogy akarod, a te tested nem vagy már 3 éves hogy megtömjenek :D!
2014. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ilyen betegség! Sarkosítva olyan, mint az autoimmun betegségek.. itt is a szervezeted fordul ellened! Nem termel olyan anyagokat, ami meghozza az étvágyat, csúnyának mutat.. te pedig csak fogysz, fogysz, majd meghalsz!

Orvossal és kitartással lehet legyözni! Kapsz fincsi vitamintablettát, de szeretem a narancsosat..meg kapsz az étvágyadat visszahozó tablettát.. de neked is kell tenned! Takard el a tükröt, csak fésülködni ér benne! :) Neked kell lenyelni a kaját, azt a doki se tudja helyetted....

Ha ájuldozol, az már nagyon rossz, alig van energiád a létezéshez!!! Energia pedig a sok finomságban van!

Hát ezért hívtalak, hogy egyél velem! :) Nem sietek sehova! 1-1 kanállal lassan elcsipegetünk mindent! :)

22L

2014. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Én ezt nem direkt csinálom:D sportolok is mert gördeszkázok és eljárok futni az ikertesómmal (aki boxol apukámnál, de nekem nem tetszik a box)..ezt meg hogy nem tudok enni higgyétek el nem direkt csinálom:) Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2014. júl. 22. 13:14
 14/28 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy direkt csinálod. Beteg vagy, ezt fogd fel. Irány az orvos, különben súlyos következményei lesznek. A koplalás nem vicc, halálos lehet.
2014. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ez nem annyira ide tartozik de úgy kezdődött ez az egész, hogy a bátyám (17 éves) egyfolytába csesztetett, hogy dagadt vagyok (akkor voltam 49 kg) és már elegem lett, hogy mindig ezt hallgatom..és ez miatt kerültem most ide ahol vagyok:)
2014. júl. 22. 13:58
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Akkor először is kéne neked egy pofon, hogy magadra veszed a tesód hülyeségét. Utána pedig kéne egy neki, amiért basztat.
2014. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
..utána pedig a 3.ik pofon neked járna, csak mert nem tudsz értelmes választ adni vagy segìteni! Kösz de nem kérek a "tanácsodból". Lehet hogy nem kéne hallgatnom arra amit mond de nem tudom Te mit csinálnál ha MINDEN NAP ezt hallgatnád.
2014. júl. 22. 14:41
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbántani akartalak, de tönkretenni magad egy másik ember szekálása miatt butaság. Ahogy az ő részéről is ostobaság téged szekálni, bár sajnos a gyerekek, testvérek közt szokott lenni hasonló konfliktus. Igaz, 17 évesen már lehetne több esze a testvérednek. Nem tudom, hogy viccelődik, szekálódik, vagy komoly rosszindulat van mögötte, de semmiképp nem szép tőle. Te pedig tojd le a véleményét, nem vagy kövér. Ekkora testsúllyal képtelenség.

Az értelmes választ már megkaptad, irány az orvos. Ennél jobbat nem lehet mondani, ugyanis valami elromlott a kis buksidban, ha ekkora súllyal elhiszed, hogy kövér vagy, és még annak is látod magad. Anyukádnak pedig igaza van, hallgass rá, csak a javadat akarja, és fél, hogy bajod lesz, ha nem eszel. És igaza is van, a koplalásnak rövid időn belül súlyos következményei lesznek. Ne várd meg, amíg a mentő visz az orvoshoz, menjetek el anyukáddal minél hamarabb, ha egyedül nem tudsz túllépni ezen.

2014. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat:)
2014. júl. 22. 16:39
 20/28 A kérdező kommentje:
Helyzet jelentés!:D Ettem VÉGREE:D kakaós csigát, és húst céklával:) Lehet,hogy ez nektek nem nagy hír de én tökre örülök:D Úgy hogy nagyon köszönöm azoknak akik eddig ìrtak:) nagyon rendesek és köszönöm a segítségeteket!!:) Bár nem tudom hogy "meg gyógyultam"-e de lehet hogy nem is vagyok/voltam anorexiás..még mindig ez van bennem mint eddig, és caak hosszú győzködéssel tudtam ezeket is megenni úgy hogy megint hányingerem van de legalább ettem:) és ez jó:D Köszönök mindent:) várom a további válaszokat:)
2014. júl. 22. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!