Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár napja futok (előzetes...

Pár napja futok (előzetes kondi nélkül).20 perc alatt 2,6 km nagyon gyenge?

Figyelt kérdés

Volt benne 4 sprint (40-50mp-es).

Fogyás, formálódás a cél.

Aki fut, mennyi idő alatt javult a teljesítmény? Heti hányszor fussak? Utána kis erősìtést terveztem.


Természetesen a diéta megy.


2014. júl. 25. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, nem gyenge, de ez inkabb jogging, nem futas :) Amivel egyebkent semmi rossz nincs, hiszen az is mozgas. Erdemes lenne elobb az idot novelni legalabb 40 percre, es csak utana gyorsitani a tempot. A fogyashoz fontos, hogy hosszu ideig tortenjen a mozgas.


En kb. 75 kilo korul voltam, mikor elkezdtem futni, minusz 15 kilo utan mar sokkal konnyebb a futas, hosszabb ideig es joval gyorsabban megy. Hogy mikortol javul a teljesitmenyed az attol is fugg, hogy maradsz-e a kenyelmi zonadban vagy minden egyes alkalommal megprobalsz kitorni onnan es tovabb nyomni, mint ahogy meg kenyelmes.


A mozgast erdemes legalabb heti 3-4 alkalommal vegezni, egy orat.

2014. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!