Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 15 kg-ot...

Hogyan fogyhatnék 15 kg-ot hatásosan 5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ch csökkentéssel, sporttal.
2014. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VWXYZZS ***** válasza:
0%
Álljál fejen bmeg és közben jódlizz Tankcsapda dalokat... 5 nap alatt -10kg!
2014. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Több féle képpen is lehet. A legjobb az lenne, ha életmódot változtatnál. Egyedül élsz? Mostantól listával menj el bevásárolni, és egy egész hétre tervezd meg, hogy mi lesz vagy mi lehet a kaja. NE térj el a listától. (Oké, mosószert azt vehetsz, akkor is ha nincs rajta :) )

Sok zöldség, sok fehér hús, és néha gyümölcs is belefér. Kerüld a krumplit, cukrot, kenyeret és rizst.


Nem kell félni, hogy unalmas és undorítóan íztelen ételeket fogsz kapni. Nyugodtan szerezz be egy kiló mindenféle fűszert és használd őket egészséggel. Pl. chili con carne az nagyon jó ha darált pulykával vagy csirkével készíted. Bár a bab alapból gramm:gramm arányban sok szénhidrátot tartalmaz, de mivel egy recept 3-4 adagra elég, ezért az a 40g szénhidrát, ami egy konzervben van eloszlik 3-4 felé ;) Csak egy tipp. Szval nézz körül ilyen receptek után.


Ha az étrended rendben van, akkor már 70%át legyűrted a dolognak. Ajánlom, hogy nézz utána a kalóriáknak egy kicsit, csak hogy tisztában legyél az alapokkal és kb meg tudd becsülni mennyit és kéne enni abból a hummusz krémből, amit a hétvégén legyártottál.


Most jön a maradék 30%. Tudom, hogy sok ember úgy gondolja, hogy jobb mindent egyszerre kezdeni, de szerintem ha egyszerre hirtelen mindenen vátoztatsz, akkor fel fogod adni. Ezért ajánlom, hogy kb csak egy hónap után kezdj el igazán mozogni. Addig is növelheted a mozgást több sétával, lépcső lift helyett és társai.


Még egy utolsó: nekem nagyon segít a tumblr. Ha sokat ülsz gép előtt és hajlamos vagy a nasizásra, akkor ajánlom, hogy jelentkezz fel tumblra és kövess egy nagy adag fitnesses blogot. Azzal, hogy a blogokat nézegetem mindig emlékeztetem magam arra, hogy nem... nem kéne elcsórni a lakótársam magnumját a hűtőből.


Sok sikert! És bocsi a hosszú válaszért!

2014. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!