Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki ért a nagy súlyfelesleg...

Valaki ért a nagy súlyfelesleg leadásához? Mozgáshoz? Kicsit elakadtam, segítség!

Figyelt kérdés

Még az év elején nőként belevágtam az életmódváltásba (106 kg, 165 cm). Azóta kerek 20 kilóval vagyok könnyebb, tehát 86 lettem, és további 20 kg a cél. A gondom csak az, hogy hiába fogyok lassan, a bőröm nagyon csúnya :/ A narancsbőr is hangsúlyosabb, hogyan tudnám feszesíteni? Súlyzóval érdemes edzeni? Elkezdjem az alakformáló edzéseket? Eddig csak cardioztam (legelején meg csak sétáltam, mert nem bírtam mást). Hosszú még az út, de a bőrömtől rosszul vagyok. Látom, hogy fogyok, változok, ruhaméretem is sokat csökkent, könnyen mozgok, de a combom, karom, hasam nagyon csúnya már most.


Másik gondom, hogy 3-4 hete stagnál a fogyásom, pedig mindent ugyanúgy csinálok. Az étrendem fehérjegazdag, de azért a szénhidrátot nem nyírtam ki teljesen. Nem vagyok megrögzött számolgató, de odafigyelek minden nap. Cukrot, fehér lisztet, krumplit, pékárut azóta sem ettem!


Tudnátok ötleteket adni? Köszönöm! (és légyszi ne hurrogjatok le, tudom, hogy ez nagyon sok..)


2014. júl. 26. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés kell ide.
2014. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! és mekkorákat szerezzek be első körben?
2014. júl. 26. 01:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 1kgosnál először ne legyen nehezebb a súlyzó.
2014. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha megmondod mennyi idős vagy és milyen nemű, akkor tudok számítani egy alapanyagcserét. Ezután meg lehet azt állapítani, hogy mennyi kalóriát kell bevinned ahhoz, hogy fogyjál. A stagnálás egy normális dolog. Ilyenkor kell változtatni valamin, de mindig csak egy dolgon. Plusz van egy új zsirbontó technológia is ami kimondottan hasüregi zsírokat bont. Ez a NARL zsigeri zsírbontás. Ez adhat egy löketet és megint megindul a fogyás. Én csak kalóriaszámlálással fogytam meg a NARL-al. Mindenképp ajánlom, csodacucc.
2014. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!