Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 Hónap alatt mit csináljak,...

1 Hónap alatt mit csináljak, hogy lemenjen 10 kiló?

Figyelt kérdés

12 Éves vagyok és 72 kg. Ez már nagyon zavar engem!

Persze, nem annyira látszik meg, csak a derekamon. Mit tornázzak, mit egyek, mit igyak? Milyen tornát ajánlotok. Most a nyáron jött fel. HELP!



2014. júl. 27. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sportolj, minél többet, bringázz, fuss, focizz a haverokkal, ne egyél nasikat és csak vizet igyál, ne cukros löttyöket, majd lemegy szépen a plusz...amúgy milyen magas vagy?
2014. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
164-165 Vagyok
2014. júl. 27. 16:14
 3/17 anonim ***** válasza:
beszélj a gyerekorvosoddal és ne akarj 10 kg-ot lefogyni egy hónap alatt! :)
2014. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

kérdd anyukád segítségét

1 hónap alatt pedig nem megy le 10kg

2014. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt sehogy sem fog lemenni 10 kiló.

Ha meg éhezteted magad akkor is jó ha lefogysz 5 kilót, de a mint újra enni kezdesz, vissza is megy 8 kiló.

12 évesen amúgy sem kéne fogyókúrázni, mert a tested most van fejlődésben, és sokat ártanál vele.

Egyél egészségesen naponta 5x -i étkezésekkel. Sportolj aktívan. Így szép lassan de lemegy majd a felesleg, és ami a lényeg, nem fog visszamenni a duplája.

2014. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%

Hogyne menne már le 10 kg. Nem hízza vissza, ha azután nem falja fel az egesz hűtőt. És ez normális, mert, aki fogyozik s komolyan is gondolja az kb miután elérte a kívánt súlyt se hagyja el magát, mondom, AKI KOMOLYAN GONDOLJA. 10 kg lemegy. A következő módszerrel menni fog, nekem sikerült.



Próbáld ki a fehérje diétát. A fehérje diéta abból áll, hogy sok fehérjét viszel be a szervezetbe, mint példaul a hal, csirkemell, tojás, tejfélék stb. Ezek beindítják a fogyást. Emellett mozogj, hisz mozgás nélkül csinálhatsz bármilyen klassz diétát, nem fog sikerülni. Ha mozogsz, akkor az már fél siker, példaul szaladj, olyan gyakorlatokat végezz, amitől izzadsz. Igyál sok vizet, hidd el, nagyon fontos szerepe van a víznek a fogyókúrához. Ha lehet 2 litert egy nap, de minimum lehet masfél is. Egyél sok zöldséget, nem krumplira gondoltam, sültkrumplira, NEM. Gyümölcsöt is egyél, de azokkal vigyázz, ne vidd túlzásba. Ne egyél több kenyeret, hidd el egy hét múlva nem is fog már hiányozni, tapasztalat. A tésztaféléket is kerüld, meg az édességet. Ha nagyon kívánsz valami édeset, inkább egyél egy almát, de 2 kocka csoki se árt, csak ne legyen több. Mondanám, hogy a cukrot váltsd édesítőszerre, de nem mondom, a te korodba nem, inkább csak kevesebb cukrot vigyél be a szervezetbe. Figyelj, ha nagyon elszánt vagy, van akaraterőd, önkontrolod, és ezeket mind betartod, de úgy, hogy ne éhezz, variáld a dolgokat, nézz utána neten, sikerülni fog. Már az első egy vagy két hétbe már fogsz látni változást, ami motivál majd, ez is tapasztalat. Ha valami nem világos, írj privátba. Sok sikert!!

Üdv!

2014. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

tudod ha hosszútávon akarod megtartani a súlyodat, nagyon fontos inkább lassabban fogyni, megtanulni másképpen táplálkozni, mert igen nagy a veszélye a jojo efektnek. Én azt tanácsolnám neked, hogy menjél el a könyvesboltba és nézd át a szakirodalmat, és föleg beszéld meg az orvossal. Tudod ebben a Te korodban nagy a veszélye a fogyókurának, mert fejlödésben van a szervezeted. Láttam képeket, mikor csont-börré fogynak, borzalmas látvány és életveszélyes.... igazán ne szégyenkezz megbeszélni ezt az orvosoddal :) Biztosan sikerül


...csak ennyit ha gyümölcsöt eszel akkor azt egyed délelött, délután inkább a zöldséget.... nekem így mondták, állítólag így helyes. Magamon kipróbáltam müködik :)

2014. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt tíz kiló sehogy sem fog lemenni, se tartósan, se máshogy.
2014. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
fuss fuss mindenhova fuss
2014. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

#Utolsó előtti

Ha igazán akarja lemegy 10 kg egy hónap alatt. Attól, mert neked nem jött össze másnak még sikerülhet!

Szép napot!

2014. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!