Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 16 eves lanynak aki 1.72...

Egy 16 eves lanynak aki 1.72 m es 63 kg sulyu, annak fogyokuraznia kene? Nemet es kort is irhatok plz.

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell. Én 175 cm és 60 kg vagyok és vékony vagyok azt mondják. Mondjuk van egy kis hasam (illetve én látom hogy van) de azt mondják, hogy végre a csonton és a bőrön kívül van rajtam valami. Mert azelőtt 53 kg voltam és az tényleg kevés volt...

Szóval szerintem jó vagy így. :)


20/L

2010. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy ebből mennyi a csont, az izom és a háj. Mert én pl. 63 kg körül vagyok [168 cm körül], de nehezek a csontjaim és izom is van rajtam.. Mondjuk egy kis felesleg is, de azon dolgozom...

Szerintem nem kell fogyókúráznod, ha jól érzed magad így, maximum kicsit figyelj oda arra, hogy mit eszel. Meg sportolj, mert az jó^^

2010. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ideális a testsúlyod
2010. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!