Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor jött az életedben az a...

Mikor jött az életedben az a pont, hogy lefogsz fogyni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi mások életében hogy jött a fordulópont, hogy most tényleg le fog fogyni!? Mi volt a motíváció stb.

Én úgy érzem eddig is próbálkoztam, de tegnap óta megváltozott, már nem csak próbálni akarom hanem el is érni.


2014. aug. 1. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Most nyár elején, de már tényleg megváltozott minden, mert nem fogyókúrának fogom fel, hanem az életmódom változtattam meg, nem fogok visszatérni a régi étrendemre.
2014. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Mikor jön el az a pont az életedben, hogy meg fogsz híznil? Amikor összeszedsz pár kilót és ott van az intő jel, hogy vagy a kaját kéne visszavenni, vagy többet mozogni, de te nem foglalkozol vele és tovább hízol és hízol és hízol és egyszer csak azt veszed észre, hogy hoppá, elhíztál?
2014. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor lett mérlegünk.
2014. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kell bunkózni már elnézést. Csak kíváncsi voltam másoknál hogyan alakult. Nem vagyok elhízott, de van pár kg amit lekéne adnom. Többieknek köszönöm :-)
2014. aug. 1. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csúnya szerelmi elutasítás után.Azóta eltelt 1,5 év és fogytam 20 kilót.Az motivált hogy megmutassam neki hogy mit vesztett.:)
2014. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szerelem nekem is közbe játszott :) igaz én együtt vagyok a páromal de vanak haverjai akik beszólogatnak hogy mióta van oda a duci lányokért? :( ez engem egyre jobban zavart meg hogy tényleg milyen csinos volt barátnői voltak :( igaz hogy a barátom így szeret :) de akor is rossz az ilyeneket hallani :/
2014. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

/6!

Jó bunkó haverjai vannak a barátodnak. Ezzel amúgy sem neki szóltak be, hanem neked. Ne törődj velük, nem a te barátaid, ha a barátodnak így jössz be akkor így. Csak akkor fogyj le ha te érzed, hogy ez már sok és nem érzed jól magad a bőrödben stb.

2016. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#5!


Valójában nem veszített semmit, csak te nyertél vele. Ha akkor nem utasít vissza, szinte biztosra veszem, hogy nem fogsz lefogyni...

2016. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!