Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dinnyediéta. Olvastam, hogy 5...

Dinnyediéta. Olvastam, hogy 5 nap alatt le lehet adni 5 kilót ha csak dinnyét eszek. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Gyorsan kéne leadni 5 kilót és szeretem a dinnyét.

2014. aug. 3. 10:17
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nekem beválik. Amíg tart a dinnyeszezon tartani fogom a diétát.
2015. júl. 29. 17:27
 22/26 anonim ***** válasza:
Te tudod... De azért ha abbahagyod, rá 3-4 héttel is számolj be a fejleményekről!
2015. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Olyan fehérje hiányod lesz... Legalább a dinnye mellett valamit ehetnél hogy meglegyen a napi feherje beviteled...
2015. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Feherje hiány amúgy testzsír növekedéssel jár, szóval bomlani fog az izomzatod... A súlyos kevesebb lesz, de ha igy adsz le mondjuk 10 kilót, akkor nem leszel szep látvány...
2015. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy betolok már csirkemellet is a dinnye mellé és sportolok. Ez az izomvesztés meg tapasztalatom szerint népmese, ugyanazt a súlyt felemelem ugyanannyiszor diéta előtt és után is és ugyanazt a távot le is tudom futni. Akkor hol vesztek izmot ? Ráadásúl 4-5 kilót 2 hét alatt(amiért 1 évet edz és zabál egy testépítő)?A dinnyét nem tudnám felemelni amit megeszek ha tényleg izomból menne le :D
2015. júl. 30. 10:06
 26/26 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy mi történt azóta :)
2022. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!