Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dinnyediéta. Olvastam, hogy 5...

Dinnyediéta. Olvastam, hogy 5 nap alatt le lehet adni 5 kilót ha csak dinnyét eszek. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Gyorsan kéne leadni 5 kilót és szeretem a dinnyét.

2014. aug. 3. 10:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz is melle, akkor meg gyorsabban épül le az izmod, ha nem viszel be eleg feherjet. Nem a sporttol leszel izmos, hanem a sporttol+a kajatol.
2015. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Öt kiló dinnyében(héj nélkül mérve)30 gramm fehérje van.Igaz 1500 kalória is.
2015. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem izmot akarok építeni,nem az a cél, hanem zsírt leadni.A dinnyében meg nincs zsír elvileg.
2015. júl. 14. 10:37
 14/26 anonim ***** válasza:
A kristálycukorban sincs semmi zsír, de még nem hallottam róla, hogy lehetne fogyni kristálycukordiétával.
2015. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Mindegy, már elkezdtem. Hát szaladgálás van a wc-re rendesen a rengeteg víz miatt. Jól átmossa a vesét. Majd megírom mit mutat a mérleg 5 nap múlva :D
2015. júl. 14. 11:12
 16/26 A kérdező kommentje:
-4 kg lement, működik a dolog :DD
2015. júl. 27. 16:40
 17/26 anonim ***** válasza:
Annak a legnagyobb része víz, illetve, sz4r amit kisz4rtál. Nekem a súlyom 75 kg, de ha 1 hétig kevesebbet eszek, akkor van h csak 70, de utána amint visszatoltodnek a beleim, ujra 75. Ha sokat eszem ugyan igy tud akar 80 is lenne, de utána uritek, es ismét 75. Egy hét alatt mondhatni, hogy fizikailag lehetetlen 2 kg-nal tobb ZSÍRT veszteni.
2015. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Nehéz lenne vízhiányra fogni, mikor kb 5 liter vizet "eszek" naponta dinnyével és lötyög a hasamba a víz. Ha csak 2 belőle a zsír az is jó eredmény ennyi idő alatt, a béltisztítás meg sose árt.

Folytatni fogom a dolgot kevés csirkemellel kiegészítve. Nem undorodtam meg a dinnyétől és jól érzem magam, mert az édességvágyat a dinnye kioltja.

2015. júl. 28. 12:47
 19/26 anonim ***** válasza:

"Nehéz lenne vízhiányra fogni, mikor kb 5 liter vizet "eszek" naponta dinnyével és lötyög a hasamba a víz. "


A hasadban nem fog sokáig lötyögni a víz, hamar kihugyózod. Akkor tudna sokáig a beleidben maradni, ha ennél valami szilárdat is, ami megfogja, például kenyeret.

2015. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Ha csak 2 belőle a zsír az is jó eredmény ennyi idő alatt"


2 kilónyi zsír kb 18 ezer kalória. Mióta tolod ezt a csodadinnyediétát? Ha két hete lenyomsz napi 5 kilónyi dinnyét, az max napi ötszáz kalóriányi hiány, amiből nem jönne ki a két kilónyi elvesztett zsír, továbbá a fogyás-hízás képlete nem ilyen egyszerű, ha elkezdesz koplalni, a szervezeted szépen bontogatni kezdi az izmaidat és mégjobban raktároz amit csak tud, aztán ha elkezdesz normálisan kajálni, azok a kilók visszajönnek sokadmagukkal.

2015. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!