Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem étrendde...

Valaki segítene nekem étrenddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fogyókúrára szántam el magam, de úgy gondoltam a mozgás elég lesz, igazából a hatása megvan, de csak annyi, hogy többet tudok futni/biciklizni. Fogyás nincs. Az étrenddel van probléma, már rájöttem. De az a baj, hgoy munkám miatt eléggé nehézkes a dolog. Egy héten nég napot dolgozok, 3-at itthon vagyok, az a négy nap úgy áll, hogy hajnali 4 kor indulok, 10-re hazaérek. Szóval eléggé morbid. Ilyen napokra, valamint azokra mikor otthon vagyok, valamilyen étrendet tudnátok nekem javasolni? Munkanapokon a főtt kaja nem megoldható sajnos. Nem azért, mert lusta vagyok főzni, csak nem tudom megoldani, hogy délre ne romoljon meg, vagy hogy megmelegítsem vagy hasonló.
2014. aug. 3. 22:28
 1/1 anonim válasza:
Kerüld a fehér lisztet és a cukrot.húst és zsírt ehetsz
2014. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!