Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, mivel most...

14 éves vagyok, mivel most megyek 8. osztályba eldöntöttem leszeretnék adni 10-15 kg, a tabló fotózásra. Írnátok fogyókúrás terveket?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok 77 kg-val 14 éves lány.Leszeretnék adni 10-15 kg-t a tabló fotózásig...Kérlek írjatok vmilyen edzésprogramot+vmilyen étrendet hozzá.

Köszönöm előre is. :)



2014. aug. 5. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne légy lusta!

Ez az első, ne mi írkáljunk már neked semmit.


Elsőlépésben legyen heti 3 aerob edzésed. Laza futás,biciklizás.

Kezdj el calisthenicezni (azért nem súlyzóst mondom, mert ahoz nem értek). A fegyencedzés jó alap lehet, de segíthetek neked összeírni egy személyreszabott edzéstervet is.

Étkezz egészségesen. Shopbuilderen találasz recepteket, emelett ajánlom neked még a Betűleves nevezetű blogot is.

Ha ez megvan és tudod tartani iskolakezdésig akkor szigoríthatsz és csinálhatsz egy igazi diétát (mit eszel,mikor eszed,hogyan eszed).

2014. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!