Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 171 cm-vel 51kg-an kövér...

171 cm-vel 51kg-an kövér lehetek? Hogy fogyhatnák?

Figyelt kérdés

19/L

Anorexiával kezeltek 2 évvel ezelőtt, de kövér vagyok. A többiek azt mondják, hogy nem vagyok az. De én annak látom magam. Koplalással már nem megy, mert nem bírom megálni, hogy ne egyek valamit.


2014. aug. 6. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Velem is ez a helyzet. Én 172 centi vagyok és 53 kiló. A BMI szerint sovány vagyok de attól még szerintem fogyhatnék egy-két kilót. Igaz én nem voltam anorexiás.
2014. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
sportoljatok h egy kis izom is legyen rajtatok,ne csak csont haj es bor.
2014. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Hogy választ is adjak csak te tudod eldönteni hogy kell-e fogynod de szerintem ilyen paraméterekkel több mint tökéletes vagy. Nem kell koplalnod az nagyon nem tesz jót és csak HíZLAL! Egészséges étrend és sport. De mondom..neked erre nincs szükséged bár tapasztalatból tudom hogy mások véleménye nem határozza meg az én döntéseimet. Első vagyok.
2014. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Legalább nem vagyok ezell egyedül:)

magamat már 46kg-osan ducikának láttam.

2014. aug. 6. 14:38
 5/24 anonim ***** válasza:

Második te most ezt hogy érted?

A: csont, háj és bőr vagy B: csont, haj és bőr mert nem mindegy.

2014. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Osynho ***** válasza:
100%

1. Koplalni a világ legnagyobb b.romsága. Tudatos táplálkozás + mozgás.

2. A magasság és a súly ismerete nem ad képet arról, hogy kövér vagy-e. A BMI index baromság.

2014. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
a baj, hogy a szüleim nem engedik meg, hogy fogyizzak. Ott lakok náluk és még a konyhába se engednek be, hogy fözzek valami egézszégeset. Mindig palacsinta, sültkrumpli van. Az sem érdekli őket ha már bőgök miatta.
2014. aug. 6. 14:40
 8/24 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy kövér. Inkább sovány.

Anorexiás vagy még mindig. Folytasd a kezelést.

2014. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Összeérnek a combjaim ott fent. A hasam meg nem egyenes mikor leülök. Felhurkásodik.:(
2014. aug. 6. 14:43
 10/24 Osynho ***** válasza:
Attól, hogy valakin van zsír, még lehet túl sovány. Szüleidet meg felvilágosíthatnád minimális szinten a helye táplálkozásról.
2014. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!