Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 171 cm-vel 51kg-an kövér...

171 cm-vel 51kg-an kövér lehetek? Hogy fogyhatnák?

Figyelt kérdés

19/L

Anorexiával kezeltek 2 évvel ezelőtt, de kövér vagyok. A többiek azt mondják, hogy nem vagyok az. De én annak látom magam. Koplalással már nem megy, mert nem bírom megálni, hogy ne egyek valamit.


2014. aug. 6. 14:33
1 2 3
 11/24 Osynho ***** válasza:
Ja és nem "fogyizni" kell, hanem életmódot váltani, rendesen étkezni, mozogni. A fogyókúrát el kell felejteni.
2014. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Szerintem te egyértelműen anorexiás vagy mégmindig. Beteg az énképed. Egyáltalán nem vagy kkövér, ülve mindenkinek fodrozódik a hasa, a comb pedig úgy szép, ha egy kicsit összeér. Remélem minél hamarabb meggyógyúlsz. Foglalkozz fontosabb dolgokkal, mint a külsőd és szeresd magad olyannak, amilyen vagy.
2014. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
172 cm 54 kg-al tökéletesen megfelelő alakom van, kifejezetten vékonynak tartom magam. NEM vagy kövér, ne koplalj, viszont menj dokihoz mert esélyes hogy ez megint/még mindig anorexia. Ha nem tetszik az alakod, sportolj.
2014. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Osynho ***** válasza:

"172 cm 54 kg-al tökéletesen megfelelő alakom van, kifejezetten vékonynak tartom magam."


Ami persze semmit sem jelent, mert koránt sem biztos, hogy olyan a testalkata mint neked. :)


Viszont a kérdező valóban furán viszonyul a testi adottságaihoz, de azért így neten keresztül pszichológia diagnózist megfogalmazni elég merész dolog. :)

2014. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Én 166 vagyok és 60 kiló, és nem érzem magam kövérnek sőt mások sem. Szerintem menj el pszichológushoz.
2014. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Testkép zavarod van. Az a baj. Ezzel a súllyal és magassággal nem számítasz még egy kicsit sem kövérnek. Viszont a testzsírszázalékod lehet magas. Van elképzelésem hogy milyen szeretnél lenni, gondolom olyan aki vékony de szálkás, feszes a bőre és kemények az izmai és ha belenéz a tükörbe tetszik amit ott lát. Ha tévedek ne olvass tovább.


Ha a fenti alkatot szeretnéd elérni teljesen át kell állítsd az agyad 180 fokkal. Először tömegnövelő étrend és súlyzós edzés. Ettől nem kell megijedni mert ez hozza az izmot. Izmot nem lehet építeni fogyókúrás kalória és fehérje szegény étrend mellett. Amikor van már izomtömeg utána jön a szálkásító étrend továbbra is kemény súlyzós edzés mellett.


Ilyenkor történik az hogy az izmot eltakaró zsír mérete csökken és gyönyörűen kezdenek kikörvonalazódnak az izmok és lesz egy erős, jó formájú test feszes bőrrel.


Az anorexiának komoly lelki okai is vannak, ezen is gondolkodj el mert amit gondolsz és érzel, azzá leszel.

[link]

2014. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Sovány vagy cicám. :( Nehogy tovább fogyj! Tudod hogy mennyi lenne a normál a te magasságodhoz? 63 kiló :( Te attól nagyon messze vagy. Mellesleg a lányok azért anorexiások meg azért nem fogadják soha el magukat mert tetszeni akarnak a külvilágnak. Így viszont csak csont és bőr vagy. Pedig azért kell valamennyi zsír hogy legyen szép derekad, melleid és csinos kis popsid. :( Ne éheztesd magad! Én kérlek rá.
2014. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Neked inkább a fejecskéddel van baj nem a súlyoddal!

Aki anorexiás volt annál bizony visszajöhetnek az ilyen beteges testkép zavarok.

Az 51 kiló kevés is tök mindegy milyen az alkatod a 171cm az bizony elég magas.

Nem sok ismereted lehet az emberi testről.

Még szép, hogy összeérnek a combjaid mert ugye egymás mellett vannak. Mégis, mit akarsz? Egy lukat a combjaid közé? Tudod, milyen állati ronda az olyan? Pláne hátulról! Két piszkafa közt egy luk. Képzeld magad elé. Láttam ilyen csajokat szűk farmerban. Rémes volt. Mint két seprű nyélre húzott gatya. Rém h.lyén néztek ki!


A hasad meg hurkásodik ha leülsz persze! Mindenkinek hurkásodik. Ez azért van mert a bőr rugalmas és nem feszül rá a testre mert a szerveknek és a csontoknak kell a hely a mozgáshoz, helyezkedésekhez.

Láttál már éhező afrikai gyerekeket felfúvódott, nagy hassal? Szerinted akkor ők is kövérek?


Neked nem fogyókúrára van szükséged hanem egy pszichológusra.

Békélj már meg végre önmagaddal. Sok nő szeretne 50-60 kiló közé kerülni.

Én is voltam 170 centisen 48-50 kiló és gyűlöltem magam mert minden csontom kilátszódott és egy csinos ruhát nem vehettem fel. Egyszerűen ilyen alkat voltam. Még jó, hogy akkor még nem ismertük az anorexia fogalmát mert biztos rám sütötték volna.

És elárulom, hogy a csontkollekció alkatomhoz képest, mindig nagy volt a hasam.

Később rájöttem, hogy csak fel vagyok fújódva a helytelen táplálkozástól.

Most 60 kilósan van végre szép testem és jó alakom.

Soha nem akarok többé olyan pilinszka lenni a pasik se szeretik a csontot inkább azt, aki kitölti a markukat:))


Mondhatjuk itt neked, hogy nem vagy kövér meg dobálózhatunk itt testtömeg indexekkel úgysem győzünk meg mert nem a súlyod itt a legnagyobb probléma hanem az, hogy nem vagy magaddal kibékülve és torz kép él benned magadról is meg a normális testről is. De leginkább lelki okai vannak, amiket kezelni kéne.

Egy egészséges lelkületű értelmes ember tudja, mikor sovány és mikor hízott meg.

Csak fojtasd aztán egyszer csak végleg tönkre megy a szervezeted, elmarad a mensid, kikészül a gyomrod és még lehetne sorolni de gondolom a kezeléseken éppen eleget meséltek erről.

2014. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nekem mindig vagyis azt akartam hogy piszkafa lábaim legyenek. Mindig is irigyeltem akiknek lyuk van ott. Mértünk már testzsírszázalékot de az szerint jó.
2014. aug. 6. 19:14
 20/24 A kérdező kommentje:
Ja és már 1 és fél éve nincs menzeszem.;( nemtom hogy milesz tovább...
2014. aug. 6. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!