Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 171 cm-vel 51kg-an kövér...

171 cm-vel 51kg-an kövér lehetek? Hogy fogyhatnák?

Figyelt kérdés

19/L

Anorexiával kezeltek 2 évvel ezelőtt, de kövér vagyok. A többiek azt mondják, hogy nem vagyok az. De én annak látom magam. Koplalással már nem megy, mert nem bírom megálni, hogy ne egyek valamit.


2014. aug. 6. 14:33
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Azért nincs menzeszed mert a tested nem érzi magát elég felkészültnek,elég erősnek, egyél nem vagy kövér ismétlem NEM VAGY KÖVÉR! Ez amit csinálsz nagyon nem egészséges és ha fogyni szeretnél akkor ne éheztesd magad van egy sokkal jobb ötletem. Járj el edzeni, csinálj felüléseket, törzsemelést menj kocogni (és még a combod is olyan lesz amilyet szerettél volna) Hajrá! Remélem megfogadod a tanácsom :)
2014. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
ma 15:02 Én írtam hogy 54 kilósan vékony vagyok. Igaz hogy nem biztos hogy olyan alakja van mint nekem, de azt szerettem volna hangsúlyozni, hogy ha én vékony vagyok, akkor egy velem kb egymagas, 3 évvel idősebb viszont 3 kg-al könnyebb lány nem igazán lehet kövér. 16/L
2014. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mivel a bőrt bornak irtam akkor nyugodtan olvashatod a hajat hájnak, de elnézést ,nem vagyok hozzászokva a magyar nyelv helyes irásához:)
2014. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ha most 52 kilós lennék én lennék a világ legnagyobb gebéje, a 172cm magasságomhoz...ezt csak azért mondom mert 60 kiloson is vékony voltam, habár igaz hogy izmos is...
2014. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!