Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlanátok...

Milyen edzéstervet ajánlanátok egy 174cm magas 89 kg-os, macis test alkatú 20 éves srácnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék fogyni.

Járok heti 3-szor futni, de volt egy térdműtétem, így nem nagyon bírok nagy távokat lefutni.


E mellett milyen edzéseket végezzek?


Van valami ötletetek nekem, edzésterverek?


Szedjek valamilyen zsírégetőt, ha igen, milyet? Vagy valami BioTech USA boltban kapható készítményt, ami segít a fogyásban?


Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 6. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:

És tudtok még hozzá ajánlani, valami tuti diétát.

Sajnos a családomban majdnem mindenki túlsúlyos. :( Így nagyon nehézkes fogyni, mert genetika sem segít.

2014. aug. 6. 16:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Nah akkor.


Csoda diéta: Ilyen nincs, nem tuti diéta kell neked hanem személyre szabott. Viszont én azt ajánlom, hogy először étkezz egészségesen. Fincsi recepteket Betűleves blogon illetve itt [link]


Sport: Ne fuss! Túlsúllyal és sérült térdel szétcseszed magad. Legyen heti 3 erőltetett séta,biciklizés,kocogás.


Zsírégető: Nem,ilyen nem kell. Ezeket csak a hülyék veszik meg illetve az élsportolók.


Erősítő edzés: mivel a test formáját az izom adja. Kezdj el súlyzózni vagy calisthenicezni. Ajánlott könyv: Sárga Kapszula


Egyéb kérdés?

2014. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lipton. ***** válasza:
Akkor bicajozz, a zsírégető árát költsd ételre, sok fehérje kevesebb, lassú felszívódású szénhidrátok.
2014. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előre megtervezett személyre szabott étrendet a dietetikus segit előirni, ha nem szeretnéd akkor kezdj el kutatni a google bácsi tudásába...Én nem adhatom az én diétám, mert nagy valószinüséggel két hónap után korházba kerülnél:D De viszont azt tudom ajánlani hogy a szénhidrát bevételed csökkentsd a minimálisra, és ha nem tudsz sportolni akkor sétálj, tornázz, bowlingozz:))
2014. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!