Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel sikerülhet...

Szerintetek ezzel sikerülhet fogynom?

Figyelt kérdés

Egész nap nem kívánom az ételt így napi egyszer eszem.

Ma pl nem régen ettem 3 zsömlét. Meg nyaltunk egy jégkrémet.


Elég nagy a súlyfeleslegem kb 45-50 kg:(


Igyekszem mozogni is, leginkább sétálni ahová csak lehet.


Tudom, hogy inkább keveset kellene ennem többször, de nem megy, reggel ébredés után kb 3-4 óráig rá sem bírok nézni az ételre, mert rosszul lennék tőle...


Viszont most leszoktam az esti evésekről, így maradt ez a napi egy... Szerintetek?


2014. júl. 16. 17:11
1 2
 1/12 anonim válasza:

Az nem egészséges ha nem eszel, mert elôször mindig a fontos (étel, víz, vitaminok) fogynak el a szervezetből és csak utána a súlyfölösleg.

Próbálj meg naponta legalább 3-szor enni inkább keveset, de egyél!! Vagy reggelire csak egy pohár tej vagy víz is egészségesebb a semminél!!! Próbálj meg sok gyümölcsöt, zöldséget enni. Én 2 hét alatt 7 kilót fogytam úgy hogy ezeket betartottam!!! Remélem segítek!!!

2014. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Magasságod? Korod?

2014. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

21/L


168cm 125 kg körül (ez volt kb 2 hónapja, azóta viszont nem érzem, hogy híztam volna)

2014. júl. 16. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Ez borzalmas! Elsődleges szempont az étel minősége, és te ebből megbuktál. Hol a zöldség hol a fehérje?

Fogsz fogyni, de ez nagyon nem egészséges!

2014. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon rossz, csak egyszerűen mire hazakerülök nemigazán van erőm főzni...Még egy párolt zöldséget sem csirkemellel...:(
2014. júl. 16. 18:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: natúr zabkása (vízzel), bogyós gyümölcs

Tízórai: nem szükséges, de igyál sok folyadékot mert a reggel elfogyasztott rostok könnyebben lebomlanak így

Ebéd: zöldségek, csirkemell/hal

Uzsonna: valamilyen kis marék mag: mogyoró/dió/mandula

Vacsora: ugyanaz mint az ebéd

Pót vacsora: túró


Minimum 3 l víz vagy natúr tea (cukor nélkül, frissen facsart citromot rakhatsz bele). pl zöld tea


Edzés: 100 kg felett szerintem elég az úszás, esetleg bringa. Nem szabad megerőltetni az ízületeidet. És HELYESEN elvégzett erősítések.

2014. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindig másnapra elkészíted a kaját. Amiket mondtam azokat dobozban is magaddal viheted. Nem szükséges megmelegíteni, nem zsírosak.
2014. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, még ha a reggelit be is tartom, az ebéd és a vacsora már nem fog menni, mert a munkám miatt, nem nagyon tudok időben enni...(szakács vagyok)

Általában bent is napi egyszer eszem kapkodva valamit ami éppen kéznél van egy tányérral és ennyi, és kb este 10 fele végzek, ha nem később reggel 10 től.

Ha hazaérek főzni egyáltalán nem menne...Bent pedig baromi nagy a pörgés...tehát álló munkát végzek amit érzem hogy a lábaimnak nagyon megterhelő...

Szóval muszáj leadnom mert különben tönkre mennek a lábaim:(

2014. júl. 16. 18:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor gondold végig, hogy miért híztál meg. Miket eszel?
2014. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Régebben nagyon sokat is ettem, sok édességet, meg főleg esténként...Nameg a cukros üdítők...

Most ahogy számolom a kalóriákat így is inkább stagnálok, mint hogy fogynék, bár ezt nem tudom biztosra...:S

2014. júl. 16. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!