Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 46 kiló 156cm...

12 éves vagyok 46 kiló 156cm de fogyni szeretnék mit tegyek? Ha mást nem tudtok akkor küldjetek alkalmazásokat a playáruhából (az alkalmazás nevét).

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 11:57
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ne fogyózz, mert nem vagy kövér, csak buta. Ne tedd tönkre a szervezetedet! 12 évesen inkább hagyjuk a fogyókúrát...
2014. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy tul sulyos, mit akarsz 12 evesen fogyni? Meg gyerek vagy. Mozogj es egyel egeszsegesen, nem nasikat.
2014. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne akarj fogyni, normális ez a testsúly

ha nem vagy elégedett az alakoddal, akkor sportolj, de ne fogyj

2014. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez pont jó nem kell fogynod!én is 12 éves vagyok 158 cm és 45kg.erre valaki azt mondaná, hogy vékony vagy! 55kg-ig normális a testsúlyod:-)
2014. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Quasar07 válasza:

Nem vész , ne parázz. Gondolom meg sem látszik rajtad, csak itt nyafogsz.. Még ráérsz fogyózni, sportolj sokat, fuss, felülés, fekvőtámasz meg ilyenek. És figyelj oda a nasizásra, hogy kicsit kevesebbet egyél egészségtelen kajákat. Meg csokit mértékkel egyél. Amúgy szerintem a fogyós témát hanyagold még négy, öt évig. De ez az én véleményem.

Ui.: nekem meg híznom kéne /13Yo/L/41 kg/ 159 cm.

2014. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Találj valami sportot, amiben sokat kell futni, ugrálni stb. Úgynevezett kardio edzés, mert átmozgatja a tested, felgyorsítja a szívverésed és sok mozgást igényel - ezzel rengeteg energiát, azaz zsírt fogyaszthatsz. Az étrendeden ne változtass, mindenféle diétába bele se kezdj.
2014. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!