Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet szép lapos a hasam?

Figyelt kérdés
Szeretnék laposabb hasat örökletes módon sokkal de sokkal hamarabb meglátszik rajta a felesleg és emmiatt biztos vagyok benne hogy természetes módon biztos hogy nem lesz 100%.osan lapos hasam de szeretnék rajta valamennyit javítani így arra lennék kiváncsi hogy mik azok az edzéstechnikák amelyek a legjobban égetik a zsírt a hasi részen és milyen ételeket fogyasszak amik még jobban elősegítik a hason való fogyást

2014. aug. 11. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Egeszseges mertekletes eves. Vagyis reggelinel ebednel es vacsinal is csak egy adagot egyel, lehetoleg salatat vagy barna rizst natur hussal. Vacsira eleg szerintem valami kozepes adag gyumolcs (pl ket szelet dinnye). Reggelire tojast egyel vagy natur joghurtot bogyokkal.

Ne nasizz semmit! Nimcs meki vagy burger king, semmi zsiros, gyorskaja.


Mellette felulesek, kardioedzes, heti min. 3x max 5x legalabb 20 perc de inkabb felora.


Sok sikert!:)

2014. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs. Ezt minden nap elmondom.


Heti 3-4 aerob edzés (vagy kardió,intervallum) és heti 3-4 erősítő edzés (nem csak hasra).


Ösztán' egyél egészségesen.

Csirke,rizs,marha,pulyka,hal,zöldség,zab. Kb ezek azok az általános ételek amit érdemes enned.

2014. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem baj, belekötök éppen az első válaszadóba :)

Nem csak natúr húst lehet enni, ez butaság, nyugodtan fűszerezd meg ha az ízlik, illetve nem csak egy féleképpen lehet elkészíteni őket, millió meg egy variáció van.

2014. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat annyit szeretnék még megtudni hogy napi hány felülést kéne megcsinálnom én olyan 20-ra gondoltam vagy az lehet hogy kevés?
2014. aug. 12. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:

20 felülés? Jó vicc volt. Igazából a felüléstől csak izmosodsz, bár mondjuk nem 20-tól. Viszont ha van felesleg a hasadon, az izom nem fog látszódni, mert rajta van a felesleg.


Szóval mindenképp kell kardió is, hogy a felesleget ledolgozd. Ha kezdő vagy, elég a 20 felülés, de ne csak ezt csináld. Sokkal hatásosabb, ha komplett gyakorlatsort végzel hasizomra. Változatosabb, eredményesebb.

2014. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok. tudom hogy nem a 20 felüléstől lesz lapos hanem csinálni kell mellette mást is csak nemtudtam h mit
2014. aug. 12. 22:37
 7/9 A kérdező kommentje:
És igen még kezdő vagyok
2014. aug. 12. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezdőként nem a 20-as ismétlésszámmal van a gond, nem is lenne szabad rögtön 100-at nyomni, mert másnap kiegyenesedni is alig tudnál és végképp elmenne minden kedved a mozgástól. A fokozatosság elve nagyon fontos. De önmagában az izom erősítésében, tónusosabbá tételében is kevés a felülés. Változatosabb, több gyakorlatra van szükség.


Ha nem mindig pont ugyanúgy dolgoztatod meg az izmokat, az eltérő terhelés miatt jobban tud fejlődni az izom. Péntek Enikőnek pl. több hasizom edzés videója van, vagy kombinálva valamivel, ahol többféle, változatos, ám igen hatásos gyakorlatokat mutat be. Érdemes utánanézni.

2014. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2014. aug. 13. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!