Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El kéne fogadnom magam?

El kéne fogadnom magam?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom hogy ne legyintsen az ember hoyg igy is szép kövéren hanem tegyen ellene, nos én sokat fogytam (tényleg sokat) de van rajtam 10-15 kig felesleg minimum, nem érzem jol magam nem hiszem el ha mondjàk hogy szép vagyok. Le akarom fogyni az fix de addig is elfogadjam magam ?

2014. aug. 5. 01:57
 1/5 anonim válasza:
Persze. Fogadd el magadat :) Hidd el mindenki szép csak a maga módján :) Ha meg úgy érzed jobban magad, akkor fogyjál.
2014. aug. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem amit most leírtál, eléggé paradox dolog. Nem lehet, hogy le is akarsz fogyni, meg el is fogadod magad.
2014. aug. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy tényleg van-e rajtad felesleg, vagy csak te gondolod úgy. Sok nő testképzavarral küzd. Ha viszont valóban van rajtad még 10-15 kg, akkor nem kell elfogadnod magad, dolgozd le. De kérdezz meg másokat is, hogy tényleg ott van-e az a felesleg, vagy csak te látod úgy. Valamennyi zsír mindig van, és kell is lennie a testen. Amúgy is szebb egy női test, ha az izmok alkotta szép formát egy kis zsír tesz kerekké, kecsessé.
2014. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted nem vagy szép?És miért nem?Csúf az arcod?Nincsenek fullos lábaid?Ez a baj?Úgy érzed olyan vékony/kövér vagy,legszívesebben ballon kabátban járnál negyven fokban is?És miért érzed ezt?Talán azért,mert a TV-ben éppen Palvin Barbara pózolt a kamerának és neked eszedbe jutott,mennyire csúnyának látod magad?A szépség relatív.Hallottam én már olyat valakitől,mindegy,hogy kitől,de azt mondta nekem "Palvin Barbi egy átlagos lány...láttad már azt az interjút amiben olyan...butusnak tűnt?Teljesen átlagos.".Félreértés ne essék,nem a modellt szeretném megbántani,egyszerűen csak egy példa.Példa arra,hogy nem ismered azt a lányt.Nem tudod milyen igazából,csak annyit mondasz,hogy szép a szeme,vagy de jó az alakja.Igen ám,csak lehet,hogy ő igazából nem ettől szép.Csak a külső máz.Ami egy idő után semmit sem ér.Tegyük fel,egy szép szilikon baba megismerkedik egy okos ÉS helyes férfival.A fiúnak megtetszik,mert ugye a külső.De a lány buta,ezért a fiú inkább le mond róla.Miért?Mert a szép embereket kedvesnek is tartjuk,de EZ NEM ÍGY VAN.Én nem azt mondom,hogy aki szép az önző és ostoba.De az esetek nagy százaléka ez.Aztán tegyük fel,hogy egy átlagos és édes személyiséggel rendelkező lány megismerkedik egy helyes fiúval.Úgy van vele,hogy ő nem fut a fiú után,de azért nagyon tetszik neki,nem nézve azt,hogy ezt tudja a fiú,vagy sem.A fiú csak egy lánynak tartja,de ha ő érdemes lenne arra,hogy a lány szerelme legyen,akkor meglátná a kincset érő belsőt.A máz alatt.Vágtad már meg magad?A külső réteg,a bőröd...a máz.A belső...a vér...amit nem mindneki lát,sőt még te sem.Nem veszed észre,csak ha már teljesen nem látsz kijutat.De akkor is ott van.Benned van.A szépség is ilyen.Ott van él benned,minden nap.Lehet te vagy az az átlagos lány.A kincset érő belső.És lehet,hogy nincs melletted az a fiú,aki ezt megérzi és értékeli,de egyszer ott lesz.Mert te is ilyen vagy.Lehet hogy átlagos,vagy átlagon felüli a külsőd.De az,amit próbálsz nem megmutatni,a csodálatos személyiséged,az akkor is ott van.Az a fiú,aki megérdemli ezt a varázst,amivel te rendelkezel az ki tudja és ki fogja hozni belőled.Mert szép vagy.Annyira szép.Te is.És az a lány akit a múltkor láttál a buszon,és az a kissé duci nő a zebránál,az a furcsa fejű bácsi,akin nevetnek az emberek.Mert miért ne lenne szép?Annyira jó ember.Lehet az.Mindenki tudna jó ember,de aki nem érti meg,hogy nem fontos az,milyen smink van rajta,milyen a haja színe,milyen nagy a bicepsze.... Az elrondul.Egyszerűen ronda lesz.De te tudod,hogy benned van.Nem?Hát akkor kutasd fel,mert ott van.Mindenkiben ott van. Isten az embert szépnek teremtette de nem azért mert derékig érő szőke haja van és karcsú dereka.Hanem mert tud szeretni.Megbocsátani.Érezni.Érezni más törődését,és viszonozni azt,érezni a kínzó fájdalmat,a hiányt.Tudni kell szépnek lenni.Belülről.Sugározni azt a szépséget,ami ragyog benned.Tudatni.Mert szép vagy.
2014. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

NE ADD FEL SOHA! Ha mások kéz vagy láb nélkül megtudják tenni akkor neked miért ne sikerülne?!?

Nincs olyan pasik akinek úgy vagy jó ahogy vagy, csak olyan ak beéri kevesebbel is!

2014. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!