Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni egy...

Reacher01 kérdése:

Hogyan tudnék lefogyni egy hónap alatt 52 kg-ról 48-50kg-ra? Minden jöhet, edzésterv, diéta akármi!

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Figyelj, nekem van egy alig használt,jó állapotú Hajdu bojlerem, kell? Konkrétan ez ilyen kérdés volt.
2014. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lipton. ***** válasza:
Szálkásító diéta, keress rá a googliba, és aerob edzés.
2014. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aerob edzés NEM KARDIÓ! Szóval aerob edzés, szénhidrát csökkentett étrend (ne nnulla szénhidrát!) sok fehérj, zsír is mehet kevés (vitaminok oldodása miatt).

A "light" termékeket nem ajánlom, kevés Zsír ellenben sok cukrot tartalmaz általában.


Amit el kéne kerülni az a CUKOR a fehércukrot de nagyon (nem a barna cukor is ugyan olyan szar), helyette nyírfacukor (xlilit), agávé szirup. A lényeg h alacsony glikémiás indexű édesítőket használj.

2014. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyes kommentelő, nem értem mi bajod van.

Kettes,hármas köszönöm nektek! :) Hasznos volt

2014. aug. 13. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előttem jól mondták. Hozzáteszem, kerüld a bolti vackokat, mert mindenbe cukrot raknak.
2014. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! :) Ment erre is a zöld
2014. aug. 14. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!