Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó-e életmódváltás során, ha...

Jó-e életmódváltás során, ha valaki a lisztet étkezési keményítőre cseréli le?

Figyelt kérdés
Vagy akkor inkább liszttel főzzek továbbra is? Azt hallottam kcal tartalomban közel azonosak, de sokan ajánlották, hogyha a legjobb eredmény akarom akkor a lisztes cuccokat ki kell iktatni. Viszont főzéskor nem tudok mit csinálni, kénytelen vagyok a leveseket, főzelékeket valamivel sűríteni, ráadásul a legtöbb ételbe is kell liszt.
2010. ápr. 12. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
használj Norbi lisztet.
2010. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a kemnyítő helyett, a teljeskiörlésű lisztet ajánlom.
2010. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljeskiörl. liszt.


A keményítőtől gusztustalan kocsonyás állaga lesz a kajának, bár lehet, hogy csak megszokás kérdése. Nekem nem sikerült megszokni... Undorodom tőle. Inkább hígabbra csinálom az egészet, kevés teljes kiörlésűvel.

2010. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hol lehet olyan lisztet venni? Kb. mennyibe kerül? Milyen ételek készítéséhez lehet használni?

(Bocsi a sok kérdésért! :)

2010. ápr. 12. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárhol szerintem, én a Tescoban vettem 200ftért 1kg-t, szóval nem drága. Kicsit fura lesz eleinte, mintha íze lenne a lisztnek, de nem rossz. Csak el kell találni a mennyiséget.
2010. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A keményítő helyett én is a teljes kiőrlésű liszteket ajánlom, minden nagyobb közértben lehet kapni őket, nem is drágák.


Másik megoldás, ha kicsit visszábbveszel a liszthasználatból. Csomó ételt lehet önmagával sűríteni, illetve megszokható az is, hogy kevesebb/hígabb a leve a dolgoknak.

2010. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!