Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok úgy, hogy keveset...

Lefogyhatok úgy, hogy keveset eszem?

Figyelt kérdés
Nem kalóriaszámolásra gondolok, hanem szimplán csak kevesebbet ennék, mint eddig és persze sportolnék is mellette. Csak azért kérdezem, mert manapság mindenki az életmódváltásra esküszik, de ezt elég nehéz lenne kivitelezni egy kollégiumban...

2014. júl. 20. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

HA kevesebbet eszel akkor kevesebb kalóriát viszel be. Amitől lelassul az anyagcseréd, és zsírt fog tartalékolni a szervezeted. Hízol tőle.


Szénhidrátot reggel egyél, déltől ne, este sportolj, és fehérjét egyél amennyit csak tudsz, hogy izmosodj.

2014. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, régen egész nap csak zabáltam , de szó szerint. Aztán elkezdtem kevesebbet enni és így fogytam le 8 kg-ot, még 10 hátra van. Bár ezt nem azonnal sikerült elérnem . Kb 2 év alatt fogytam le azt a 8 kg-ot .Ja meg persze keményen tornáztam mellette. A mozgástól meg felgyorsul az anyagcseréd . Volt , hogy abbahagytam ezt a kevesebb evést de közbe ugyanúgy tornáztam és akkor sem híztam vissza csak stagnáltam.
2014. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
igen le tudsz ugy fogyni ha keveset eszel de persze sportólj naponta hozzá :)
2014. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!