Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evészavaros vagyok és épp...

Evészavaros vagyok és épp "gyógyuló"félben vagyok. Ez milyen volt mára?

Figyelt kérdés

reggeli: 129gramm túró (97kcal/100gramm) kb maroknyiáfonyával

tízórai: 1körte, 1narancs

ebéd: tasakos rizs fele, bébirépa-borsó 67gramm (49kcal/100gramm) 10db párolt garnéla

vacsora: tofu (nem tudom mennyi lehetett) 3db natur abonett (16kcal/db) 1kisebb paradicsom, félpaprika

+ 2db kálciumtablettás víz, 1kávé cukor-minden nélkül


kalória szempontjából mennyi lehetett?



2014. aug. 12. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mindent pontosan grammra kimértél volna akkor esteleg megmondhattuk volna ó, hogy mennyi kalóriát ettél.


Nem tudom, hogy eddig miként ettél, szerintem ha ehez még hozzá csapsz két étkezést jó lesz.

2014. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

direkt nem méregetem mondjuk a paradicsomot, tofut, paprikát mert régen is ez volt a baj hogy mindent megmértem és 4-5-600kalóriánál többet nem ettem


és ma már nem tervezek többet enni és éhes sem vagyok


(nagyjából csak kiszámoltam.. 680körülre jött ki)

2014. aug. 12. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Az szörnyen kevés, sz@rd le és egyél meg még minimum 400kalóriát.
2014. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szamolgatsz. grammokban mered az etelt, meg kaloriatartalmat tartasz nyilvan mindenre. ez kicsit keves lesz a gyogyulashoz. felejtsd el a grammokat, felejtsd el a kaloriakat, etkezz valtozatosan, es mindig egy-ket falattal tobbet, mint amennyit egyebkent ettel volna.
2014. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyógyuló félben. Ha úgy lennél, ENNÉL, nem koplalnál.


Tudom, nehéz, de enned kell. Pszichomókus látott már, meg egy jó gyomordoki?

2014. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

direkt csak 50-100kalóriával próbálom emelni hogy ne hízzak vissza mindent egyszerre

meg ha mondjuk ma 1000kalória körül ettem volna biztos hogy megint a régi dolgokhoz folyamodnék így viszont "jobb érzés"

volt ahol azt olvastam hogy fokozatosan kell emelni és úgy jobb lesz bár hízni akkor is fogok

meg szerintem a 400-500kalóriához képest már ez is igencsak haladás és próbálom sok fehérjét enni


vagy nagyon rosszul gondolkozok? (tudom hogy igen mert nyilván baj van velem) de most attól eltekintve szóval a "megoldás" részére gondoltam most)

2014. aug. 12. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is a testednek tápanyagokra van szüksége. Szóval holnaptól 1000kcl legyen a minimum. Igen, hízni fogsz, de aztán azt a felesleget egészségesen fogod leadni.
2014. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!