Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik hízásfajta "kedvezőbb"?...

Melyik hízásfajta "kedvezőbb"? Hasra vagy combra/fenékre?

Figyelt kérdés

Bár egyik sem jó, az tény. Én hasas vagyok, volt, hogy sokat fogytam, de a hasam még úgysem tűnt el. Más testrészemmel nincs gondom. Kíváncsi vagyok mások véleményére, hogy melyik elviselhetőbb esztétikailag, illetve melyiket lehet könnyebben "eldugni", vagy végleg eltüntetni.


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2014. aug. 13. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez a kérdés értelmetlen. De várj, vagy ne, nem fogom megfejteni. Étkezz egészségesen, sportolj (itt nem csak az aerobra gondolok) és a hasad is el fog tűnni.
2014. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvastam orvosi statisztikai felméréseket, amelyek szerint a hasra hízóknál rövidebb a várható élettartam, azaz ez egy veszélyesebb hízás. De mivel ez genetikailag adott, ezért sokat nem lehet tenni ellene.
2014. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tényleg a hasra hízás az egészségtelenebb, de viszont elvileg ezt könnyebb lefogyni, mint combról/fenékről. Én is hasra hízós vagyok amúgy, meg a hátamon is van egy kicsi. Ha itt nem lenne rajtam zsír, boldog lennék, mert a fenekemmel/lábammal semmi problémám.
2014. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csípő, fenék, combok. Egyrészt nőiesebb is, másrészt pedig egészségileg nincs befolyása. A hasra, mellre hízó nőknél sokkal gyakoribb a szív és érrendszeri betegség, nameg többet is dolgozik a szíve, mert emeli a súlyt. És valljuk be, egy nőn, egy sörhas nem éppen vonzó látvány... Viszont egy nagy/nagyobb fenék, vastagabb combokkal akár kimondottan vonzó is lehet, már aki szereti :)...
2014. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki alul vékony, a hasa meg viszonylag nagy.

Hát szerintem ez undorító.

Aki alulra hízik szerintem sokkal nőiesebb.

2014. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!