Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Hogy sikerülhetne? : )

Figyelt kérdés
nem 5-6kg-tól hanem többtől akarok megszabadulni ballagásig ami kb 5 hónap.. hogy sikerülhetne? mit csináljak? és mit egyek? vagy semit max egy müzliszelet yoghurt és ásványwiz? vagy szűztea? vagy walami másmegoldás? létszi segítsetek!!
2010. jan. 14. 20:25
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Pontosan mennyitől szeretnél megszabadulni?

Nagyon jól lehet fogyni az úgynevezett lúgosító diétával.


[link]


És az öt hónap alatt egyszer vagy kétszer iktass be egy méregtelenítő kúrát. Először csak 3 naposat, a következő alkalommal pedig akár 5 naposat is. De fontos, hogy ne hirtelen kezdj el csak folyadékozni, inkább legyen, 1-2 bevezető és 1-2 levezető napod. Emellett pedig (tudom elcsépelt, de beválik) mozogj valamit. Ha van lehetőséged, ajánlom az úszást: nekem bevált, és ott a súlyod sem fog hátráltatni. Valamint Rubint Réka húszperceseit ajánlom, amiben van 20 perc has, 20 perc comb és 20 perc fenék :D Vagy akár futhatsz is, de mindenképpen normális cipőben, erre érdemes áldozni. Hogy a futás még hatékonyabb legyen, betekerheted a derekad, illetve a combjaid celofánnal, de amint végeztél az edzésel, távolítds el, és zuhanyozz le. Langyos vízzel kezdd, szappan vagy tusfürdő (amelyiket jobban szereti a bőröd), aztán hideg-meleg (de nem forró) váltózuhany. Mindemellett igyál sokat, ásványvízet, gyógyteát (de ne feketetea) ízesítés nélkül (szerintem egy-kettő egész finom). Néha beiktathatsz "hashajtós" napot. De ne guttalaxot meg mindenféle vegyi baromságot használj, hanem ajánlom a szűztea kapszulát (2őt lefekvés előtt kell bevenni és másnap jó lesz), vagy a mályvateát. Igaz mindegyik okozhat hasi görcsöt, de szerintem még elviselhető. Az első hetekben lehet hirtelen fogsz fogyni (mondjuk 4-5) kilót is, és a súlyod csökkenésével ez kicsit lelassul. De ne szigoríts a diétán, ez természetes, hogy ha kevesebb a testzsírszázalékod, idővel kevesebb megy le. (úgy heti 1-2 kiló max). Hogy az esetlegesen kieső vitaminokat és ásványi anyagokat pótold, mindenképpen ajánlott ilyen készítményeket szedni: pl. vas, kombinált multivitaminok nyomelemekkel, és legalább napi 1000mg c vitamin (de inkább tabis legyen, mert a rágótablettát televágják cukorral :S).És ha sikerült elérned a célod, akkor is csak fokozatosan térj vissza a rendes étrendedre. Próbáld meg betartani a napi kis étkezéseket, és a sportot ne hagyd teljesen abba :d

Amúgy hány kg vagy?

2010. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
hát, a fogyókúrák segítségével gyorsan megszabadulsz a kilóktól, de azok tuplán visszajönnek, ha elkezdesz normálisan enni ( nem csak almán élsz) sportolj, 5 hónap alatt nagyon szépen átalakulsz :)
2010. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
20:08-as vagyok :O nahát első, te nagyon jókat írtál :D tapasztalat vagy esetleg ilyen dolgokkal foglalkozól? :) szerintem nagyon okos amit leírtál, nem önsanyargató fogyókúra, hanem normális, javasoltad a sportot és a teákat :) pirospont :D
2010. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

(Első vagyok)

Sokat küzdöttem, úgyhogy sok tapasztalat, meg persze sportmániás is vagyok :D Sok diétát kipróbáltam de ezen kívül egyik sem vált be. És itt nem kell éhezni. Én is próbáltam az éhezős típust, de az szörnyű volt. Kb. 600 -700 kcal-t fogyasztottam naponta, meg kb 6-8 liter vizet, de szinte semmire nem volt energiám, ráadásul az első héten lement 3,5 kg, utána meg amint abbahagytam visszajött 5... Aztán megtaláltam ezt a diétát és segített.


Amúgy 19/L

2010. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! Hány cm és kg voltál mikor elkezdted és most mennyi vagy?

Leírnád egy nap az étkezésedet? Tehát, h mikor mit eszel? Légyszi! :)


Én is 19/L

2010. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mivel viszonylag korán kelek minden nap (suli miatt) ezért ilyenkor csak teát szoktam inni, esetleg néha egy kis paradicsomot, vagy paprikát. Tízóraira hasonlóan szoktam, néha egy kis adag gyümölcssalit, ebédre mindig valami meleget: párolt zöldség, barna rizs,hasonlók. Az uzsi mindig tanulás közben volt, ilyenkor vagy valami répafélét, vagy ubit ropogtattam, salátát, esetleg egy kis tökmagot, mogyorót (de nem tonnaszámra). Vacsira szoktam egy kis retekcsírát enni (sztem nagyon finom). Esetleg szójatejet (jobban el tudtam aludni, de ez változó). Amúg vega vagyok, szóval nektek még vmi husos is belefér :D Nekem ez értelem szerűen kimarad :D Amúgy a tofu finom :)
2010. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

(előző és első)

Valamiért lehagyta: akkor 172/68, most 58. :)

2010. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, h leírtad, aranyos vagy! :) Én is vega vagyok, kiskorom óta:D
2010. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!