Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek húst, akkor...

Ha nem eszek húst, akkor fogyni fogok valamennyit?

Figyelt kérdés
Nem eszem húst, lisztes cuccokat és cukros cuccokat.
2010. jan. 14. 22:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tudsz bemásolni szöveget.

Egyébként, amit írtam, nem pont rád vonatkozik, sőt úgy gondolom, Te sokkal értelmesebb vagy, mint az ÁTLAG, mivel legalább az egészséges táplálkozást próbálod betartani és ez irányban tájékozódni.

A legtöbben ezzel sincsenek tisztában sajnos.


Ha az elmélettel már tisztában vagy, akkor tudnod kellene, hogy a "update" és a többi "light" termékek bizony csak parasztvakítás, üzleti fogás.

Az általad említett egészséges táplálkozáshoz SEMMI KÖZE.

(mint ahogy a tejnek sem)


Azonkívül többet kellene foglalkoznod a dolog sport, mozgás felőli megközelítésével. A kettő ugyanis szorosan összefügg, egymástól NEM elválasztható.


Úgy gondolom, alapvetően jó irányba indultál el, csak kicsit eltévelyedtél....nem könnyű kiigazodni a sok baromság között, amiket a neten találsz, úgyhogy az eseted nem egyedi.

Én is csak azért tudom ezeket a dolgokat, mert tanultam szakemberektől, mert ez a foglalkozásomhoz elengedhetetlen és mert önálló gondolkodásra képes vagyok és nem hiszem el a reklámszövegeket.


MINDEN REKLÁM HAZUDIK!

2010. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ne hagyd el a húst, pont az az ami nem hízlal(ha csirke, pulyka, marha vagy vagy hal)ezek tök jók, nem ettől fogsz hizni, sőt, kell az izomépítéshez, hülye vagy ha elhagyod, a fogyi aalapja a sok zöldség fehér husival, és jó minőségű gabonák, gyümik
2010. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én, mint már megszólított konditermes, szeretném elmondani, hogy csak és kizárólag ismerős kofától veszek tanyasi bio csirkét, ami kapirgált, meg evett rendesen, és nem gyógyszeren meg hormonon élt... ez alap... nem vagyunk ám annyira hülyék. Az a hülye, aki még mindig olyan sztereotípiákon lovagol, hogy aki jól néz ki, és konditerembe jár, az buta,bugyuta izomagyú... Na ez a butaság :)
2010. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Én sajnos ilyen tanyasi csirkéhez nem jutok

:-(

De belegondoltam, hogy átlag napi 1 csirkével számolva -persze csak a mellét eszem- már egy egész farmot kipusztítottam életemben.

Remélem nem fognak kísérteni szegény csírkék

:-D

2010. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!