Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy vegetáriánus hogyan...

Egy vegetáriánus hogyan fogyókúrázik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint bárki más. Kevesebbet eszik.
2010. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha vlk fogyókúrázik nem ehet tésztát!
2010. jan. 15. 09:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, most te egyféle diétáról beszélsz. De a fogyókúra lényeget (teljesen mindegy, hogy melyik diétában) hogy kevesebb kalóriát vigyél be. Van olyan fogyókúra is ami kifejezetten tésztás.

Tehát ha kevesebbet eszel, kevesebb energiát viszel be a szervezetedbe mint amennyire annak szüksége van, akkor a fennmaradó energiát a zsírodból kell vennie.

Hogy ezt hogyan éred el, milyen fogyókúrával, mit eszel, az típus és döntés kérdése.

Tehát a vegetariánus úgy fogyózik, hogy kevesebbet eszik.

2010. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nincs szüksége rá..
2010. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért a vega szerinted csak tésztát eszik?Kevesebb szénhidrátot kajál,és kész megy a fogyás.Na meg mozog.
2010. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
kevesebb kalóriabevitellel és több mozgással.
2010. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Kezdjük ott, hogy én még nem láttam súly felesleggel kűzdő vegát, szval ha ezt most azért kérdezed, mert te vagy a vega, és fogyózni akarsz, akkor valszeg anorexiás vagy...sztem..
2010. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
vegetáriánus - nem eszik húst, vagy semmilyen állati fehérjét sem. Eszik: növényi eredetű táplálékot, kakaós csigát, kenyeret, pogácsát, fánkot! XD
2010. jan. 15. 11:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"vagy semmilyen állati fehérjét sem"


Már bocsi, de a legtöbb péksüteményben van tej / tojás.


Amúgy nincs olyan, hogy akkor fogysz, ha valamit nem eszel. akkor fogysz, ha kevesebbet eszel, mint amennyit mozogsz.


www.kcal.hu/kcal.php - itt vannak az ételek kalóriatartalmai.


És egyél szóját, tofut, hogy pótold a fehérjét.

2010. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"Én még nem láttam súlyfelesleggel rendelkező vegát." Hááát...Én az vagyok. 4 éve vegetáriánus, 1 éve vega. Nem ugyanaz a kettő, mielőtt elkezdenétek írogatni emiatt. Aki nem hiszi, járjon utána. És 38 kg súlyfelesleg van rajtam! Úgyhogy VAN KÖVÉR VEGA! CSak ritka, mint a fehér holló. Semmi mást nem eszem, mint növényeket, gyümölcsöket, zöldségeket, tofut, szóját. DE!! Nem hagytam el még sajnos az étkezésemből a csokoládékat. S abbahagytam a mozgást is. Ez lett az eredménye. Tehát: a vega is úgy tud fogyni, ha édességet mérsékli, és MOZOG, tornázik, sétál, fut....kinek-kinek igénye, lehetősége szerint. Mivel az alapszabály nem változik: kevesebb kalória, több mozgás. :-)
2010. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!