Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek szeptemberre...

Szerintetek szeptemberre sikerülhet?

Figyelt kérdés

Hetente 3-szor járok futni és 2x súlyzózok ( van olyan hét, mikor a suli nagyon kimerít ezért csak heti 1x súlyzózok de rendesen ). Nem eszek/iszok cukros üdítőket,sütiket, csipszet, fehér lisztes dolgokat. Minden nap eszek sok húst, zöldséget, gyümölcsöt. Szeretném elérni, hogy ami van rajtam háj eltűnjön, elég edzett vagyok, csak eltakarja. Itt van két kép a hasamról, ezt szeretném leginkább leadni, hogy kockás legyen. Naponta-2naponta szoktam csinálni 4-500 hasprést 100as szériákban.

[link]

[link]

Már fogytam de még szeretnék. F


2010. jan. 15. 13:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagyis hát. alapból is kockás mindenkié ezt tudom, és ha lehúzom a zsírt akkor a felső 4 kocka látszódik, a többi meg kitapintható. De csak akkor ha befeszítem őket. Amúgy hány kg-ra saccoltok?
2010. jan. 15. 14:54
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja és a húson kívül halat,tojást is sokat eszek, de ezt kifelejtettem.
2010. jan. 16. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!