Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban lehet igy is fogyni?...

Valóban lehet igy is fogyni? Csak gondolom mas eredménye lesz

Figyelt kérdés

Nem en akarok igy fogyozni csak ismerosom igy fogyott le.

Hogy nem reggelizett csak kávé ebédre akármi igen akár makaroni pizza amit főzött sütött délután gyümölcs natúr joghurt utana futni ment egy órát es Este csak pufirizst evett pár darabot de jol lefogyott vele

Mert mozgott mindennap es a kaloria bevitelt csokkentette le


Nos vélemény?


2014. aug. 23. 13:56
 1/6 anonim válasza:

Nagyon sokféle fogyókurás módszer van, valakinek ez, másnak más vállik be jobban!

Én 33 kg-t fogytam február közepétől, rendszeres mozgással, és kevesebb, de rendszeresebb, egészségesebb étkezéssel.

Meghizni nagyon könnyű (már aki hajlamos rá, mint én)de a fogyásért nagyon sokat kell dolgozni.

Koplalást és egyéb divatos fogyókurákat én nem ajánlanék senkinek. Meg kell próbálni egészségesebben élni, odafigyelni a kaja minőségére, sok zöldséget, gyümölcsöt enni. Én mindent eszek, csokit is, sütit is, de mértékkel.

2014. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mozgással és nagy kalóriadeficittel nyilván a legtöbb ember fogy... Hogy miből, mennyire egészségesen és mekkora önsanyargatással, az attól függ.

Az ismerősöd speciel tett magasról a test fehérjeigényére, én ezt nem mertném. Szerintem sem kell rengeteg fehérjét bevinni, de ha csak a pizza tetején levő sajt a fehérjeforrásod a napban, ott már nagy bajok lesznek egy idő után. Én inkább egész nap és rendesen eszem és a szénhidrátot csökkentem, nem pedig kevés szénhidrátbombával akarok fogyni (kopogna is a szemem nonstop).

2014. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
merném*
2014. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tévedsz, nem így fogyott le. Előbb elhatározta, hogy lefogy és tartotta magát az elhatározásához megingás nélkül.
2014. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én se úgy fogyózok, hogy csirke+zöldség ész nélkül... kalóriabázison írom amit eszek, így látom hogy egy nap mennyi fehérjét/szénhidrátot/zsírt eszem :) de nem fogom magam annyira szigorúan ("egyszerű" embernek nem is kell szerintem) szóval pl ma is ettem 2 szelet graham kenyeret egy kis nutella-utánzattal :D tegnap meg megettem 2 túrós palacsintát is, és tegnap is, ma is belefértem/férek a kalóriakeretbe + megvan a fehérje szükséglet, viszont a szénhidrát és zsír mennyiség nem léptem túl :) de egyébként ha valaki ugyanazt eszi mint amivel meghízott csak kevesebbet, még azzal is fogyhat :D csak a testépítők/edzők/sportolók hajlamosak ezt túl komolyan venni ezért mondják azt hogy ez 'nem jó'... nekik nyilván nem lenne, de nekem pl tökéletes :D
2014. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A rossz, hiányos táplálkozású mezei embernek speciel rossz irány, hogy kevesebbet eszik, mert amiből eddig hiányt szenvedett, ezentúl pláne fog. Akinek csak a mennyiség volt a gond, annak persze jó. Van, aki kizár 1-2 ételt és máris fogy, mások keményen odafigyelnek és mégsem, persze ha nincs komoly betegségük, nekik is megvan a jó módszer, de lehet, hogy különbözik a tipikusaktól.

A testépítők étrendje pedig hajlamos figyelembe venni a test működését is, nemcsak a kalóriákat, ami azért egy normál embernek is jón jön. Az tény, hogy nekik szigorúbban kell venniük a dolgokat, egy normál embernek nem kell olyan pontosan kiszámítani, mi hol merre.

De még a testépítők sem egyformák s elég különböző étrendeket képesek követni, hogy megtalálják a legtöbbet. Ahogy a kalóriabázison sem egyféle makrotápanyag-arányt lehet beállítani. Nekem egyértelműen az egyéni, grammra megadás való, mert én nem tudok szénhidrátdúsan fogyni.

2014. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!