Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék kicsit fogyni! Így...

Szeretnék kicsit fogyni! Így lehet eredménye?

Figyelt kérdés

Próbálom kiiktatni az édességeket, ugyanis eddig elég sokat ettem belőlük. Jó pár éve nem mozogtam már, elkerültem a sportot. A térdem nem bírja a futást, így az nem jöhet szóba. CSAK itthoni tornával le lehet adni pár kg-t? (+mellette ennek megfelelő étrend)

És milyen tornát ajánlanátok ehhez?


167cm 58kg 17/L


2014. aug. 22. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend és aerob edzés. 40 perc helyben gyaloglás az pl aerob vagy szobabicikli 40 perc folyamatosan az is aerob. A pulzus 130 alatt maradjon az a lényeg ez az a tartomány amikor levegőkapkodás nélkül tudsz válaszolni ha kérdeznek. Ezt heti 4-5 alkalommal, de fokozatosan építsd fel


A 40 perc kapálás a határba az is aerob :) Ha már egy ilyen 20 perces HIIT edzést letudsz nyomni otthon, valószínű jó formában vagy.

https://www.youtube.com/watch?v=cZnsLVArIt8


A szálkásító/zsírégető étrendről pedig ezen a linken olvashatsz egy tömör profi írást, 64 oldal.

[link]

2014. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos már nagyon sok ideje nem mozogtam, és fokozatosan hozzá kell szoktatnom magam, de remélem menni fog.
2014. aug. 22. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs mit :) Tudom ez nem vigasz de én először 5 percet tudtam helyben járni vagy 5 percet tudtam csak kocogni :DD komolyan, most simán lenyomom ezt a 20 perces HIIT edzést.

Sok sikert.!

2014. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!