Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor mindennek vége?...

Most akkor mindennek vége? Bezabáltam mindent.

Figyelt kérdés

2hete fogyizom és négy kg ment le eddig.Viszont ma úgygondoltam hogy nembírom tobább és jól megtömtem a pocakot:S

Mai menü:két szendvics,egy tál bolognai spagetti sajttal,egy tábla csokoládé,plusssz még egy szelet csoki,meg cukros kólát is ittam.Kicsit bűntudatom van hogy ezzel mindent elronrontottam,és abból a 4kg-ból kettőt tuti hogy visszaszedtem...mit gondoltok holnap folytathatom ott ahol abbahagytam?Mennyi idő mire újra beindul a fogyás?Olyan rossz úgyérzem mintha két hetet feleslegesn szenvedtem volna végig,de olyan jó volt ilyen finomságokat enni....

Értelmes válaszokat várnék ha lehet.Köszi.


2010. jan. 15. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy nap ilyen kajálástól még nem híztál vissza. holnaptól megint diéta , plusz én a helyedben edzenék is egy kicsit.de egy jó tanács ha nagyon megkívánsz csokit illetve spagettit legalább a mértéket tartsd be. egyél meg pár kocka csokit vagy egy kisebb tányér spagettit. de ne vidd ennyire túlzásba pláne egy nap alatt.
2010. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd holnap. Próbálj meg úgy étkezni h meglegyen a szervezeted számára minden fontos anyag. Egyél 6x keveset tiszta ételekből és igyál sok vizet. Így nem éhezik a szervezeted és eltudod kerülni a falás rohamokat. Ha csokit kívánsz egyél 1-2! kocka 60-70 százalékos étcsokit
2010. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Nincs semminek vége,max a napnak.

Menj el futni,és holnap egyél keveset.

Még 1 kilót sem hízhattál.Nyugi.

2010. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ezeket megkívántad,akkor nem táplálkozol megfelelően.Én is fogyózom,vagyis nem eszem fehérlisztet,cukrot csak minimálisat,minden mást igen.Soha semit nem kívánok meg,hogy bezabáljak belőle.Előfordult hogy nemtudtam egy szelet sütinek ellenállni,de többet nem ettem belőle.Mien fogyókúrát csinálsz?
2010. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!