Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hashajtózni akarok, mert...

Hashajtózni akarok, mert bezabáltam, de tudom hogy nem kéne! Csak azt nem tudom mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

Pont 700 forint van nálam, és azon gondolkozom vegyek e keserűsót, mert már majdnem 1000 kcal-t ettem, és bűntudatom van! Ezelőtt hetekig majdnem minden nap ittam ezt a gusztusztalanságot, de le akarok állni vele, mert nem akarok teljesen lelassulni, és így is totál lemossa sztem mindenemet a beleimben, meg kiszáradt tőle a szám. És keztem már kimerülni. Szval egy hete már semmi ilyen, szerencsére "még működik" a szervezetem...

De már annyit zabáltam, és félek hogy nem lesz elég a torna és a futás hozzá. Komolyan félek, kérlek titeket, a bunkó megjegyzésektől kíméljetek.

Lehet hogy megyek a gyógyszertárba, még nem tufom.


2010. máj. 13. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne mérgezd magad ilyenekkel, mert a gyomrod bánja. Ne tarts otthon olyan kaját, amiből bűn bezabálni.

Vegyél egészséges, és nagyon lightos ételeket. Natúr joghurt, extrudált kenyér, müzli. 1000 kalória nem sok, a napi szükséglet 2400 egy nő esetén, az 1000 az egy jó fogyókúrás kalóriabevitel. Max tarts utána egy lénapot, vagy gyümölcsnapot, és nem kell aggódnod.

2010. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

inkább a pszichológushoz menj (jó gondolom, most én leszek a bunkó)....


amúgy nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=VS2mfWDryPE

2010. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem vagy bunkó! Nem erre értettem.
2010. máj. 13. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:
1000 kcal az koplalás....
2010. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Egyetértek a második hozzászólóval. Keress meg egy szakembert, mert ennek nagyon nem lesz jó vége.
2010. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hallotam már erről a nőről. :S De nem értem, miért küldted el? Nem hiszem hogy anorexiás lennék.

Am. gyakran megiszom a keserűsót utána szédülök, kimelegszem, rosszul leszek, ez mitől van?? :S

2010. máj. 13. 11:19
 7/12 A kérdező kommentje:

Vagy elég annyi ha sokat iszom és elmegyek edzeni? Ma már majdnem 3 liter vizet megittam! Akkor nem lesz semmi gond és nem hízok holnapra?

Ezeket ettem: 2 alma, két "marék" kínai tészta, 3 evőkanál tojáskrém, néhány kanál kakaópor és egy szelet kenyér. :S És fél bögre sajtleves.

2010. máj. 13. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:
magyarul alig ettél...nem véletlen linkeltem I. Caro-t, és nem véletlen ajánlottam a pszichológust, ugyanis amit te csinálsz, az anorexiás viselkedés, a videón már a gyógyulófélben lévő, meghízott!!! Isabelle-t látod!! persze még sok van neki a gyógyulásig, de soha nem lesz teljesen egészséges többé
2010. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amit ettél, az egy nagy szar. Mennyiségre kevés, minőségre... hát én meg se ettem volna, fúúúúj.

Miért nem lehet normális egészséges kajákat enni, amitől tényleg nem híznál? Semmi rostot, vitamint, fehérjét nem ettél! A sajtleves még oké lenne, feltéve, hogy nem zacskós volt.

Ha normálisan ennél, nem kéne hashajtózni.

Megjegyzem, a kakaót (ital) még érteném, de a kakaóport kanállal semmiképp. Én már attól hánynék, ha a számba kéne venni.

2010. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, és ez nagyon messze van az 1000 kalóriától, emiatt nem kell hashajtót bevenni.

Komolyan, én azt is csak receptre adnám, hátha akkor kevesebb testképzavaros fiatal tenné tönkre magát. Miért vagy rosszul? Mert a szervezeted ezzel üzeni, hogy tönkreteszed.

2010. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!