Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék megszabadulni...

Nagyon szeretnék megszabadulni 15 kg-tól. Ennek érdekében, heti 3x aerobic és kevesebbet étkezem, mint előtte, de ugyan azt. Mikor lesz látszatja?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem el, de eddig semmi és olyan nehéz ez az állandó éhségérzet, pedig napi 5x eszem keveset. Egyáltalán lesz eredmény, vagy drasztikusabban kell neki látnom, hogy legyen eredmény is?
2010. jan. 15. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
tovább kell csinálni!azért biztos látszik már 2 hét után.a zsírfogyasztást redukáld akkor kell lennie eredménynek mozgással együtt.ja és ne feledd: fogyókúra sikeressége 70%ban az étkezésen 30%ban a mozgáson múlik
2010. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Jó dolgokat írt. Másrészről viszont gyanítom, hogy nem viszed túlzásba az aerobicot. A legjobb fogyó tornának én a futást érzem. Ha elég felkészült vagy rá, akkor fuss minimum 40-45 percen keresztül. Esetleg, ha van pulzusórád, akkor kalkulálhatsz azzal is. Az elején lesz egy rész, amikor kicsit föl megy a pulzusod, úgy teszem azt mondjuk 180-ra, utána kicsit lejjebb megy. Úgy próbáld meg minden esetre, hogy 150-160 körüli pulzuson fussál belőle legalább 30 percet. 40 perc után van kábé kalóriaégetés ilyen érték mellett. De nem muszáj ez az óra dolog, az ember nagyjából tudni szokta, hogy hogy fusson, de az elején esetleg megpróbálhatod, inkább a 40 perc a lényeg, a pulzus az nagy átlagban ott szokott lenni annak, aki komolyan veszi, és nem kell túlterhelned sem magad hozzá...de azért nem baj, ha egy kicsit leizzadsz a 40 perc alatt, meg nyújtsál utána kötelező jelleggel. Villámgyorsan lehet tőle fogyni...legalábbis nagy átlagnál beválik.
2010. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előzőnek: az éhezéssel csak rövid időre lehet lefogyni! utána úgyis visszahízod, mert életed végéig nem koplalhatsz! inkább azt javaslom h dél után már ne nagyon egyél pékárut, édességet. a napi 5 étkezés jó, mindig annyit egyél, amennyi jól esik, de nem vagy még tele. vacsorára zöldséget, felvágottat, tojást, sovány húst egyél. én 1 hete csinálom ezt, és érzem h kezd rajtam lötyögni a gatya ;)
2010. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úú, bocsi, ez máshova akart menni :S
2010. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha 2 hét alatt nem látsz eredményt, akkor rosszul csinálod
2010. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!