Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak most kezdtem az update-t...

Csak most kezdtem az update-t é mégis könnyebbnek, fittebbnek érzem magam mint előtte. Miért?

Figyelt kérdés
3 napja csinálom csak,de érzem hogy valami változott. Nem vagyok egész nap fáradt,álmos. Pedig szerintem még egy dekát se fogytam. Miért? Ilyenkor szoktam kávét is inni,de most az sem hiányzik. Változik ilyenkor valami a szervezetbe? Nem értem.
2010. jan. 16. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó.Én 9 hó alatt 30 kilót fogytam Norbi módszerével.

Olvastam erről is vmit,de most nem jut eszembe az egész,féligazságot meg nem akarok írni.

A lényeg, ha vmit eszel délelőtt akkor délutánra fáradt,enervált leszel. Gondolom ezt a vmit hagyod ki reggel. Ha megtalálom az írást,visszajövök és bemásolom.További sok sikert!

2010. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszi és grat a -30-hoz!
2010. jan. 16. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Hu bocs az offert, kedves elso valaszolo, megirnad hogyan csinaltad??? nekem is pont 30at kene fogynom...na jo mar csak 28at :) koszonom
2010. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Első vagyok. Ugy kezdődött,hogy elolvastam az első 2 könyvet. Fehér kenyér helyett teljes kiörlésű.Kevesebb, és szigorúan 3-ig. Burgonya,rízs,cukor elhagyva. Vettem fruktózt, cukor helyett+ süssinát kávéba,teába. Nagyon édes szájú vagyok. Norbi puding és Norbi túró rudi a megoldás. Tészta teljes kiörlésű durum. Kb.10 kilót fogytam már mikor mozogni kezdtem. Szobabiciklivel, lépcsőzéssel. Tavasszal kezdtem,karácsonyig bírtam. Ott a mákos beigli volt a hibás!!!!

Most kezdem újra és nagyon jó lenne, ha hasonló cipőben járókkal levelezhetnék. Tartanánk egymásban a hitet és tapasztalatot cserélnénk. Ha lenne kedvetek hozzá jó lenne!

2010. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha van kedved írj privit és megadom az msn címem
2010. jan. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!