Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nemtudom leküzdeni, hogy nem...

Nemtudom leküzdeni, hogy nem vagyok kövér. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
174 és 62 kiló vagyok. normális testalkattal rendelkezem. Jó a testtömeg indexem. Csak az a baj, hogy kiskoromba belém beszélték, hogy kövér vagyok, és ez annyira belém égett. Még mindig kövérnek érzem magam,és pl nem merem levenni a melegítőt társaságban, semmi szűket nem veszek fel... és nemtudok ez ellen mit tenni. Nemtudom hogy lehetne orvosolni.
2010. jan. 16. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Talán úgy, hogy teszel mások véleményére. :)
2010. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én 10 centivel alacsonyabb vagyok, 58kg vagyok és nem vagyok kövér. :D Úgyhogy te sem vagy az, tuti! ^^
2010. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jupsz, mennyi vagyokot írtam. xD
2010. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a válaszaitokat. Közben gondolkodtam, és ezt magamban kell tisztáznom, és igen,ebben az esetben tennem kell a többiek véleményére.
2010. jan. 16. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:

mintha csak magamat hallanám..

ne izgulj,csajszi,jól nézel ki..nekem is sokára,de sikerült elhitetnem magammal..

2010. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk :) én olyan 12 éves korom óta 175 centi vagyok, akkor voltam 40 kiló kb. és mindenki mondogatta h milyen köver vagyok (srácok az osztályból, ilyesmi). én hülye meg elhittem... most h végignézem azokat a fényképeket amik akkor (8 éve) készültek, tisztán látom h gebe voltam :D

mostanában szerintem picit több van rajtam, mint amennyi ideális lenne, de sikerült elfogadnom magam, és ezt javarészt a barátomnak köszönhetem :)

2010. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Némiképp megnyugtat hogy nem csak én vagy így :) Tudom, hogy ez nem fog egyik napról a másikra történni, de szerencsére a párom segít benne :) azthiszem az öltözködésemen is változtatnom kell, és persze a hozzáállásomon. Örülök hogy válaszoltatok, kedvesek vagytok :)
2010. jan. 17. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:
enis igy voltam..s nekem is ez az eredmenye csak kicit durvabb:( most 162 43 kg...s fogyozom:((
2010. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!