Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha heti 1-0,5 kilót fogyok az...

Ha heti 1-0,5 kilót fogyok az ugye nem csak izomból megy le?

Figyelt kérdés
1300 a napi kcal,heti 4x futok,3 liter vizet iszok naponta és zöldséget,gyümölcsöt eszek és húst is,néha étcsokit (50 g-osból 3 kockát)
2014. aug. 30. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első 1-2 héten csak a víz és az izom megy le - utána kezdődhet a fogyás.

Étcsokit miért eszel? Meg akarod őrizni a zsírtartalékaidat?

2014. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kezdetben mindenképpen vesztesz izmot, ez ilyen
2014. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már fogytam 9 kilót csak kiváncsi voltam hogy ebből nem csak izom ment le 3 hónap alatt,a csokit csak azért eszek mértékel mert édesszájú vagyok és inkább eszek pár falatott ha már nem bírom :) meg ugye inkább így mint hogy hirtelen megegyek több táblával így tudok mértéket tartani :)
2014. aug. 30. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez normális (jó tempójú) fogyás, bizonyára fogysz zsírból s picit izomból is, ez utóbbi elkerülhetetlen, de így ránézésre inkább izomból kell lemennie.

Nem hiszem, hogy az a pici csoki sokat bekavarna. Cukrot úgyis eszel a gyümölccsel, pici zsír úgyis kell, mindenből pici van olyan kevésben. Nekem jól hangzik, amit írtál, persze nem tudjuk a mennyiségeket, a paramétereidet, de ha tudnánk, se tudnánk megmondani, hogy hány százalék izom és zsír és víz mehetett le. De nem aggódnék a helyedben.

2014. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. aug. 30. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!