Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyasszam le a vastag...

Hogyan fogyasszam le a vastag karom? Csak itthon végezhető érdekel, mert szoptatok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 08:52
 1/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
10%
Pici babád van és az a legnagyobb bajod, hogy vastag a karod??? Szánalmas...
2010. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
súlyzózz, de úgy, kézisúlyzóval kb 1kg-al, mint síelős mozdulat, 7-et egyszerre, aztán nyújtsd a karod, pihenj közben 1 percet, majd ismételd 3-4x 1 nap. Így nem vastagodik, nem izmot építessz, hanem vékonyodik.
2010. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez már régóta bajom,most itthon vagyok,ráérnék tornázni,amíg alszik,csak nem tudom mi lenne hatásos.A babámmal szerencsére semmi baj,vele boldogok vagyunk,de miért ne tehetnék mellette valamit a külsőmért,az őt nem zavarja,más is sportol.köszi a válaszokat.
2010. jan. 17. 15:31
 4/6 maundrel ***** válasza:
100%
a súlyzó jó ötlet, de én találkoztam már a neten baba-mama tornával is (azt hiszem Rubint RÉkás volt):D
2010. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Az első válaszoló a szánalmas, mert elítél valakit, aki szeretne magáért tenni valamit... Vajon ez az idióta válaszol meg van magával elégedve? A hülye válaszával mndenképp....


Én is súlyzóztam szoptatás alatt - de csak nagyon óvatosan! Nekem egyik napról a másikra hihetetlen mód lecsökkent a tejem, mert egy kis izomlázam lett. Utána visszaállt, de nagyon megijedtem. Vigyázz mindenképp, de azért próbálkozhatsz!

2010. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek azt hiszik, hogy terhesség és szoptatás alatt kötelező elhízni, igénytelenné válni? Nem értem az első válaszolót. Nagyanyáink kaszáltak-kapáltak a gyermekágy után, mégis tudtak szoptatni!

A sport egészséges, a súlyzózás nem tilos, szoptatás alatt sem, ha nagyon lassan és fokozatosan próbálod emelni a szintet, kevésbé lesz izomlázad és nem lesz baj a tejjel. Emellett ilyenkor figyelj oda jobban az ivásra, a köztes időkben a pihenésre, a nyugodt légkörre, hogy ezzel a tejet biztosítsd. 3 hetes a legkisebb lányom, de mindennap tornázom, igaz, a hasizommal megvárom a 6 hetes kontrollt, de minden mást csinálok. Az első két gyerek mellett is tornáztam, terhesség alatt is, nem élsportot, csak az egészséges érdekében. És tejcsárda maradtam mellette. Egyébként a babák emelgetésétől, cipelésétől nekem szép karizmaim lettek, mire oviba mentek. Ha sírtak, velük tornáztam, baba-mama torna, baba-mama jóga, kocogás, sok minden megoldható velük.

2010. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!