Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt lemehet 10 kg?

2 hónap alatt lemehet 10 kg?

Figyelt kérdés
heti 5x mozgással valamint egészséges étrenddel. Semmi bűnözés,semmi nasi. Ha komolyan veszem lemehet 2 hónap alatt?
2014. aug. 31. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Le.

Csak nem egészségesen.

2014. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Necces, főleg, ha ennyi a felesleged. Amúgy a súly lemehet, zsírból ennyi fogyásra lényegesen kisebb az esély.

Ha csak számolunk (de a test ugye ennél trükkösebb), napi 1167 kcal deficit kell hozzá, de azt hiszem, a test sem tud akármilyen tempóban zsírt bontani (erről okosabbakat kéne megkérdezni, engem ez nem érint, sosem lesz ekkora deficitem szerintem), s ha nagy a deficit, akkor a test próbálja anyagcserelassítással csökkenteni, valamint az izmok is nagyobb veszélybe kerülnek, hiába a fehérje és az edzés, túl csábító a költséges izmok lebontása, amikor extrém kalóriahiány van.

2014. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kettő hónap alatt nem is de három négy tuti

Nekem is ennyit kell fogyni es nekem decemberre menne le

2014. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónap alatt ment le 9 úgy hogy ugyan úgy ettem ahogy eddig. De a mozgást nagyon felvittem. Napi 4 órát ültem a munkába. Onnantól mozgás mozgás mozgás. Mindig mentünk valamerre és napi 3 óra kondi. Ebben benne a súlyzós és kardió edzés.
2014. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, inkább nekem adtad volna az izmod, minthogysem eltüntesd.
2014. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a Nyerj új alakot a Jézuskától című program előtte-utána képeire... komoly elhatározással nagyon szép eredményt lehet elérni 2 hónap alatt.
2014. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!