Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig naponta tornáztam,...

Ha eddig naponta tornáztam, és most lecsökkentem ötször egy hétenre a tornát, az milyen hatással lesz rám?

Figyelt kérdés
Eddig mindennap tornáztam, nagyon ritkán hagytam ki egy-egy szombatot. Körülbelül fél-háromnegyed órát tornázok, ami hasizomból, nyújtásból, derék-fenékformálásból, comb-formálásból áll. Emellett heti négyszer van kardióm, és három lazább mozgás. (ezeknek egy része a múlt héten a sztrájk miatt elmaradt, de helyettük reggel, délután sétáltam be az iskolába. Nos, jövőhéttől a tornát szeretném csökkenteni, kicsit sok ez így együtt, nem gondoljátok?
2010. jan. 17. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak gratulálni tudok ennyi mozgáshoz, csoda hogy bírtad. Ha kicsit pihensz az nem baj, majd megátod hiányzik-e. Arra figyelj hogy a pihenős napokon neegyél mindent össze-vissza. A testednek valószinű jót tesz majd a pihenés lehet hogy még hatásosabb lesz a többi napi torna, azt mondjk hatásosabb az alakformálás ha két naponta csináljuk.
2010. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Leírva soknak hangzik, de miközben mozogsz csak úgy repül az idő.=)


Ez remek, akkor tartok néhány pihenőnapot. Persze, nem célom a további fogyás, így is alacsony a testsúlyom, csak az alakformálásra koncentrálok. Étkezésem szervezett, helyes, és saját meglátásom szerint egészséges, úgyhogy nem aggódok. Köszi a választ.:)

2010. jan. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!